امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

چیپس فلفلی چقدر جذابه (":
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(06-10-2020، 22:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 22:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گیج شدم ._.

ولش ولش مهم نیس((÷

من الان ۲ تا نوه دارم !
کی و کی؟

(06-10-2020، 22:25)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیپس فلفلی چقدر جذابه (":

با ماست موسیرررر

من خیلی خوابم میآد ..
وقت خوابمه..

شبتون بخیر ^.^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Faust
(06-10-2020، 22:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 22:07)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جذاب ترین و منطقی ترین حرف هایی که به جرات میتونم بگم تو این یک ماه شنیدم .
واقعا بهت تبریک میگم عزیزم *-*
چون میدونم همچین آدم ایده الی رو ساختن چقدر سختی داره و پرورش روح کار هر کسی نیست ((: ♥
خیلی خیلی برات خوشحالم عشق جان .-. ♥♥

دورو برت بگرده آبجی رها (((: ♡
عشق منیااا شما . میدونستی؟
زنده باشی واقعاً ممنونم.

خدانکنه عزیزم که یه دونه ای ((: ♥
فدای ابجی نازم بشم *-* نمیشه گفت کاملا ، یه نتیجه گیری هایی داشتم پیش خودم در این باره ، اما خب حقیقتا راهِ درستش رو هنوز نمیدونم ..
قربونت برم ^^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Faust
(06-10-2020، 22:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 22:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولش ولش مهم نیس((÷

من الان ۲ تا نوه دارم !
کی و کی؟

♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
ⓓムdყ_vk
با ستین که اشنا شدی
اون یکی هم ایسانیه
 سپاس شده توسط *VENUS*
(06-10-2020، 22:27)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 22:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دورو برت بگرده آبجی رها (((: ♡
عشق منیااا شما . میدونستی؟
زنده باشی واقعاً ممنونم.

خدانکنه عزیزم که یه دونه ای ((: ♥
فدای ابجی نازم بشم *-* نمیشه گفت کاملا ، یه نتیجه گیری هایی داشتم پیش خودم در این باره ، اما خب حقیقتا راهِ درستش رو هنوز نمیدونم ..
قربونت برم ^^

خب من قبلاً هم بهت گفتم تو هر زمینه ای سوال داشتی یا مشورت لازم داشتی رو من حساب کن.
بیشتر دوست دارم فقط به خودم بگی ((;
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 22:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 22:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان ۲ تا نوه دارم !
کی و کی؟

♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
ⓓムdყ_vk
با ستین که اشنا شدی
اون یکی هم ایسانیه

عه من تا حالا با آیسان آشنا نشدم !

سلام آیسان من مامان بزرگتم !

و شب بخیر !
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، لــــــــــⓘلی ، *VENUS*
یعنی یانگوم دایرکتو جواب میده؟ Telegh_01
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(06-10-2020، 22:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 22:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
ⓓムdყ_vk
با ستین که اشنا شدی
اون یکی هم ایسانیه

عه من تا حالا با آیسان آشنا نشدم !

سلام آیسان من مامان بزرگتم !

و شب بخیر !
شب تو هم بخیر زیبا❤
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
یه سر بزنید شبکه هشت
امامزاده قاضی الصابر کجاست؟
اه یچی میخواستم بگم یادم رفت
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان