امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

بصورت عجیبی همه چیز کسل کنندس !
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
 سپاس شده توسط م‍حمّد
آگهی
سلام !
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، BIG-DARK
(07-10-2020، 13:53)سپیدر من نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام !
سپیدر من Telegh_01 Telegh_01 Telegh_01 Telegh_01 Telegh_01 Telegh_01 Telegh_01 
چطوری سپیدر؟Telegh_01 Telegh_01 
فیک کی هستی استاد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق
(07-10-2020، 13:22)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 13:21)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شقایق چ دختر خوبیه همرو لایک میکنه 
پیرشی جوون

خوبی از خودتونه(:

ملیکا اونجام سرده؟cold
ملیکا نیستم اما اره یهو کلی دما اومد پایین سه روزه بارونه قطع نمیشه

(07-10-2020، 13:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 13:11)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا ما مثل اینکه باز شده دانشگامون مجازی...
امروزم کلاس داشتیم مثل اینکه 

دانشگاه مجازی؟ Huh
اره دیگ تا ما رفتیم دانشگاه همه چی مجازی شد 
نه گفتن کی شروع میشه نه گفتن کجا ۶ نفر از ۵۰نفر شرکت کردن مرده ۲ ساعت درس داده و و و و اصلا وضعیتیه 
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
قالی چجوری نوشته میشه
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(07-10-2020، 14:03)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 13:22)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی از خودتونه(:

ملیکا اونجام سرده؟cold
شما کجایی؟
تهران هی باون میاد قطع میشه باز یدفه تند میباره بعد قطع میشه/:
درگیره با خودش اسمون
الانم باد میزنه...سرددددددددددددددددددد
(((:

•ناشناس•
(07-10-2020، 14:03)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی از خودتونه(:

ملیکا اونجام سرده؟cold

(07-10-2020، 13:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشگاه مجازی؟ Huh
اره دیگ تا ما رفتیم دانشگاه همه چی مجازی شد 
نه گفتن کی شروع میشه نه گفتن کجا ۶ نفر از ۵۰نفر شرکت کردن مرده ۲ ساعت درس داده و و و و اصلا وضعیتیه 

چقد چرت و مخزخرف/=
ما تا یه لحضه معلم آف میشه شروع میکنم چت کردن و تا گروهو نترکونیم ول کن نیستیم Tongue
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(07-10-2020، 13:53)سپیدر من نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام !

سلام!
خوبی؟!
خوش اومدی ب جمع دوستانه ما!
امیدوارم ساعات خوشی کنار ما داشته باشی!(:
(((:

•ناشناس•
پیش به سوی کسب علم Blush Blush
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(07-10-2020، 14:04)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قالی چجوری نوشته میشه

همینی ک نوشتین درسته
(((:

•ناشناس•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان