امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

@"ѕєнυη" تو که این همه با پینت ور میری چرا ترول نمیسازی؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
آگهی
(07-10-2020، 17:51)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 17:49)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری بیبی گرل؟ *-*

کیت کت پس چی؟! crying

خواستم تنوع خرج کنم وگرنه تو همیشه کیت کت منیییی*-*
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(07-10-2020، 17:49)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 17:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

<=♡
بیوتی لیدی

چطوری بیبی گرل؟ *-*

(07-10-2020، 17:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چخبر؟ ._.

به به پرتغال من*-*
چطوری؟
سلامتی
چیکارا می کنی؟

پرتغال کی بودم من؟*-*
البته پرتقال درسته پرتغال کشوره/=
عالیم با تو*-*
بیکارم میام تو فلش میچرخم/=

(07-10-2020، 17:52)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕнυη" تو که این همه با پینت ور میری چرا ترول نمیسازی؟

پینت چیه؟/=
من گوشی ندارم ازین چیزا عم سر در نمیارم//=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط sober ، *Aɴѕel*
(07-10-2020، 17:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به پرتغال من*-*
چطوری؟
سلامتی
چیکارا می کنی؟

پرتغال کی بودم من؟*-*
عالیم با تو*-*

اره پرتقال درسته من تازه بیدار شدم یکم منگم D:
جون جون
منم یه عالمه کار دارم ولی ول می گردم :|

@*VENUS*
ببین کی رو کردن تو ذغال D:
 سپاس شده توسط _sehun_ ، *Aɴѕel* ، *VENUS*
(07-10-2020، 17:55)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 17:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرتغال کی بودم من؟*-*
عالیم با تو*-*

جون جون

منم تازه بیدار شدم اشکال نداره((=
*---------------*
خوشبحالت باز یه کاری داری تو//=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط sober
(07-10-2020، 17:52)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 17:51)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیت کت پس چی؟! crying

خواستم تنوع خرج کنم وگرنه تو همیشه کیت کت منیییی*-*

♡_♡
 سپاس شده توسط sober
(07-10-2020، 17:55)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرتغال کی بودم من؟*-*
عالیم با تو*-*

جون جون

@*VENUS*
ببین کی رو کردن تو ذغال D:

اینم یه نوع از تبریکه.. .—.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник
@*VENUS*

مدیر شدنت مبارک ((((((((:
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
من صورتی دوست داشتم ولی خب... LOL

(07-10-2020، 18:04)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

مدیر شدنت مبارک ((((((((:

مچکرم ^.^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник
@*VENUS* چطور مدیر شدی بدون رد کردن مرحله نویسندگی؟ Huh

@"ѕєнυη" پینت همونی که تو کامپیوترت باهاش نقاشی میکشی :/
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان