امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 19:48)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:47)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شده من نمیفهمم!
من تو جریان نیستم ک عزیزم♡

هیس ساکت دیگه ازت حرفی نشنوم//=

باش من میرم دیگ عم نمیاااام دلمو شکوندی crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(07-10-2020، 19:50)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:48)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از یاد رفتنی نیس (;
اره (("

یادش بخیر وقتی ۲۰ سالم بود سایه‌ی همو با تیر میزدیم !
یادته؟  4fvf

فک کردم فقط خودم اینارو یادمه :v
اصلا من هیچوقت نفهمیدم دلیل اینهمه خشونتمون چی بود !

(07-10-2020، 19:51)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:49)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی ادب -_- , میخاستم قبولت کنم منصرفم کردی ((:

نخواستم._.
می رم پیش داداش رهامم|:

چ بهتر (:
چش سفید :|
 سپاس شده توسط Faust ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 19:53)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من یادمه سایه‌ی چندین نفرو با تمااام وجود با تیر میزدم.
یکیش تو بودی
ولی دلیلش رو واقعاً یادم نیست.
تو منو یادته؟ (((:

البته بعضیا هستن که هنوزم همون حس رو نسبت بهشون دارم.
 سپاس شده توسط Mαяѕє
(07-10-2020، 19:47)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:45)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب کنکورم اومد ، احیا کنید روحمُ خداوکیلی 100 تومن میدم  Bl1

شک نکن به خودت .....  : )

....

رتبه آخری Telegh_01
خخخخخ تف  Bl8
1105 کشوری شدم 
میفهمی با کی صحبت میکنی؟ یعنی از بین اون همه گولاخی که سر جلسه بودن من 1105 اُمی شدم 
Bl1
وی دیگر خدارا بنده نیست و گزینه های بورسیه خارجی را یکی یکی رد کرده و کلاس میگذارد ..
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 19:48)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ʀօʍɨʀ
دخترم فقط شیرمو حلال تو میکنم نه این دوتا بیا پیش مامان
مامیییییD::♡

جانننممم بیا پیشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 19:53)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:50)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر وقتی ۲۰ سالم بود سایه‌ی همو با تیر میزدیم !
یادته؟  4fvf

(07-10-2020، 19:51)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخواستم._.
می رم پیش داداش رهامم|:

چ بهتر (:
چش سفید :|
رنگ من و نوه خودتو دامادت و نمی بینی|:

(07-10-2020، 19:55)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:48)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامیییییD::♡

جانننممم بیا پیشم
جووونننن((((":
امدممم^^
(07-10-2020، 19:53)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:48)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیس ساکت دیگه ازت حرفی نشنوم//=

باش من میرم دیگ عم نمیاااام دلمو شکوندی crying

کاپوچینو نخور
تو دلمو شکوندی crying
(07-10-2020، 19:47)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:14)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

های گایز ._.

من اومدم چقدر هیجان انگیز:|||

vahidrk
نزن ._.
 سپاس شده توسط Faust
(07-10-2020، 19:56)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:47)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

vahidrk
نزن ._.

مظلومیتشو باور نکن
بزنش (((:
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Đęąđ.ğïřł
جانننممم بیا پیشم
[/quote]
جووونننن((((":
امدممم^^
[/quote]

بیا برا رهام پلاستیکی خریدم*-*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان