امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

۱ ساعت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=289802
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник
آگهی
(08-10-2020، 15:11)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 15:09)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونکه تویی که._.
جغد دیگه|: دیD:

که از قهقهه شیطانیت معلومه که, ترکیبی جغد عقاب نما (:
عقاب جغد نما(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، ▪неизвестный▪
(08-10-2020، 12:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیمینا دوستمو با اکسو آشنا کرده بودم سوهو لاور بود امروز بیو شادشو دیدم نوشته با افتخار آرمیم بعد گفتم عع این خنگول از کجا میفهمه آرمی چیه رفتم پی ویش گفتم معنی بیوت چی میشه؟گفت یه گروه کره ای هست به اسم بی تی اس من طرفدارشونم به طرفداراشون میگن آرمی فقط تهیونگ و جیمین و جی هوپ رو میشناسم/=
بش گفنم اکسو ال نیستی؟
میگه نه///=
بعد استیکر خنده میفرسته میگه تهیونگ هرروز موهاش یه رنگه/=
@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿

گاااااادTelegh_59
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، _sehun_
(08-10-2020، 15:23)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 12:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیمینا دوستمو با اکسو آشنا کرده بودم سوهو لاور بود امروز بیو شادشو دیدم نوشته با افتخار آرمیم بعد گفتم عع این خنگول از کجا میفهمه آرمی چیه رفتم پی ویش گفتم معنی بیوت چی میشه؟گفت یه گروه کره ای هست به اسم بی تی اس من طرفدارشونم به طرفداراشون میگن آرمی فقط تهیونگ و جیمین و جی هوپ رو میشناسم/=
بش گفنم اکسو ال نیستی؟
میگه نه///=
@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿

گاااااادTelegh_59

ಠ_ಠ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 15:23)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بش گفنم اکسو ال نیستی؟
میگه نه///=
@♡ᴊɪᴍɪ✿

گاااااادTelegh_59

پشمام ریخت همش رخت//=
جیمینا اینو ببین
فقط اونجا که اکسو و بی تی اس رو یه صحنه دارن با هم میرقصن چه باحاله*-*
https://youtu.be/LOKXHjc4m-g
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(08-10-2020، 15:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گاااااادTelegh_59

پشمام ریخت همش رخت//=
جیمینا اینو ببین

برگ ریزونیه واسه خودشTelegh_01
اکی
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
هر کدوم بدتر از اوا منددددس
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(08-10-2020، 0:19)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:40)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کم پیدا شدی حاجی D:
چخبر ؟ خوبی خوشی زندگی رواله ؟ ((:

هعی (:
خبر که دانشگاه و درس و مشق اونم روالش میکنیم (: شما چه خبر نیستی حاجی خانم؟!

خب خدارو شکر ((:
حاج خانم نگووو -_- D: ، ماعم میگذرونیم دگ :>
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ▪неизвестный▪
(08-10-2020، 15:34)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 15:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشمام ریخت همش رخت//=
جیمینا اینو ببین

اکی

والا Telegh_01
جیمینااا رقصه به درک ببین لی و ته چیکار میکنن واااییی Telegh_45
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(08-10-2020، 15:37)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 15:34)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکی

والا Telegh_01
جیمینااا رقصه به درک ببین لی و ته چیکار میکنن واااییی Telegh_45

کیل شدم رف (:
لنتی چی بود این :/
بچگیای ته رو دیدیییی؟!
نگاهااای جیمین .. وای خدااا :/
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان