امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼

(12-10-2020، 20:15)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما ز بالاییم و بالا میرویم .
سلام سرورم.
حال خوشی دارین قربان؟
امیدوارم که داشته باشید.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
(12-10-2020، 20:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2020، 20:14)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واو._.
خسته شدی نه؟)"

خواهش(:
امروز؟ اره پااااره شدم .__.
الان فقط‌ اومدم خودمو انداختم رو تخت
فک کنم امشب حتی حال نداشته باشم مسواک بزنم ._.
یکم استراحت کن((:♡
الهی):
چن شبه انقد خوابم میاد مسواک نمیزنم.__.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(12-10-2020، 20:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی منم روبیکا نصب‌ کنم؟

بلی بلی
خیلی خوبع(((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق ، *VENUS*
(12-10-2020، 20:15)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2020، 20:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی منم روبیکا نصب‌ کنم؟

اررررهههههههههههههههههههه^^^^^^^^^^_^^^D::::::::::::::::♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

اقا به چه درد میخوره؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق
(12-10-2020، 20:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2020، 20:15)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا به چه درد میخوره؟

بیای پیش ما♡_♡
از این به درد بخور تر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
چه حس خوشی داره که سه تا کاربر آواتار های شبیه هم داشته باشند.
ماشالله
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، *VENUS*
(12-10-2020، 20:15)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اصلا نمیتونم فکر خوبی راجبش بکنم ..
( این ویژگی بچه های قدیمیِ فلشخوره ! دست خودم نیست )
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(12-10-2020، 20:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا به چه درد میخوره؟
ببین روبیکا هم تله هم اینستا ینی پیام رسانم داره می تونی گروه و چنل بزنی خیلی راحتبه دوستاتم پیام بدیD::
کلا برنامه خوبیه منتهی مشکل از ویوشه که بیشتر برا فن پیجایی مثه ما دردسره|:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، *VENUS*

ابراهیم هادیBl8
نآشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق ، *VENUS*
@Đęąđ.ğïřł
هی یو:ngh:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان