امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(23-10-2020، 17:25)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 16:40)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ععع عمو پورنگ دوس پسر من بود باهاش عکس هم دارم یادش بخیر Big Grin

الکسا بلیس و نیکی کراس هم قبلا دوست دخترای من بودن باهاشون عکس دارم!

سهون و چانیولم دوس پسرمن/=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
آگهی
@"ѕιƖeɴce"
@:) dαяуα

درود.....

خودتون رو معرفی میکنید باهاتون اشنا بشم؟

من صدرا هستم.....

(23-10-2020، 17:26)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 17:25)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الکسا بلیس و نیکی کراس هم قبلا دوست دخترای من بودن باهاشون عکس دارم!

اوهوم

کاری سین و آسکا هم دوست دخترای منم باهاشون عکس دارم :/
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط _sehun_
(23-10-2020، 17:28)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕιƖeɴce"
@"Smile dαяуα"

درود.....

من صدرا هستم.....

(23-10-2020، 17:26)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم

عع/=
من الان دارم با سهون چت میکنم//=
یه برنامه هس با اعضای اکسو عکس میگیری فتوشاپه تو گوگل پلی هس قبلا که تبلت داشتم با سهون عکس داشتم/=
Video 
(23-10-2020، 17:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 17:28)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕιƖeɴce"
@"Smile dαяуα"

درود.....

من صدرا هستم.....

اوهوم

عع/=
یه برنامه هس با اعضای اکسو عکس میگیری فتوشاپه تو گوگل پلی هس قبلا که تبلت داشتم با سهون عکس داشتم/=

اوهوم.....

منم ورژن کشتی کجیش رو داشتم!

یعنی با رومن رینز و اندرتیکر و جان سینا و ست رولینز عکس داشتم و دارم .
 سپاس شده توسط _sehun_ ، من یه دخترمم
(23-10-2020، 17:37)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 17:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع/=

اوهوم.....

منم ورژن کشتی کجیش رو داشتم!

یعنی با رومن رینز و اندرتیکر و جان سینا و ست رولینز عکس داشتم و دارم .

عع خوش بحالت
میگم لنوا نخر سامسونگ بخر!

اگه یه موقع میخواستی تبلت بخری
 سپاس شده توسط من یه دخترمم
(23-10-2020، 18:01)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم لنوا نخر سامسونگ بخر!

اگه یه موقع میخواستی تبلت بخری

آخ لنوو بودخراب شد
نه دیگه تبلت نمیخرم میخوام گوشی سامسونگ بخرم

(23-10-2020، 18:06)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخ طبع باش

نیستم؟._.

(23-10-2020، 18:06)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخ طبع باش

نیستم؟._.
 سپاس شده توسط من یه دخترمم
@☪MR.WINNER☪
درود صدرا
منم عارفم=)
Vibe
(23-10-2020، 14:49)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان فهمیدین مهرداد جم با دنیا جهانبخت رل زده؟ (:

آرهcrying
 سپاس شده توسط Волшебник
(23-10-2020، 18:23)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 14:49)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان فهمیدین مهرداد جم با دنیا جهانبخت رل زده؟ (:

آرهcrying

حالا ناراحت نباش (:
Love
(: ♡
*-*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان