امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

LO-O-O-LONELY
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
(24-10-2020، 12:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 12:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عهههههه
اینجا بدون تو تاریکو سرده !!
مگه نه آنا؟
من خودم تاریکی ام(:

.___.

نه دیگهههه
آقا دیگههههههه

بیایین خوشحال زندگی کنیم
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(24-10-2020، 12:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 12:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا میخاستم دیگع گ.آ نیام
من برم.-.
پ.خ منتظرتم

عهههههه
اینجا بدون تو تاریکو سرده !!
مگه نه آنا؟
عجبا!
کجا بری جوجه؟
بیا پیش خودمون..
 سپاس شده توسط *VENUS*
(24-10-2020، 12:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 12:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلیقتم خوبه!
بچم هم هنرمنده هم زیبا هم خوش سلیقه هم باهوش
از هر انگشتت هنر میریزه!

سینا رو میکشی لطفا؟
امشب در خونشونم=>

بوسسسسسسسسس مچکرمممم
فقط اینم بگم که سینا یکم ترسناکه *-*

(24-10-2020، 12:31)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

LO-O-O-LONELY

گایز من یه مدت نام کاربریم lonely girl بود ! Lol
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel* ، B I N A M ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(24-10-2020، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 12:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امشب در خونشونم=>

بوسسسسسسسسس مچکرمممم
D:♡
ینی من ترسناک نیستم؟14k
 سپاس شده توسط *VENUS* ، B I N A M

(24-10-2020، 12:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلیقتم خوبه!
بچم هم هنرمنده هم زیبا هم خوش سلیقه هم باهوش
از هر انگشتت هنر میریزه!

سینا رو میکشی لطفا؟
امشب در خونشونم=>

اول باید از جنازه من رد بشی.-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *VENUS*
(24-10-2020، 12:33)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امشب در خونشونم=>

بتده به عنوان عموی مادرت و خاله خودت این اجازه رو دارم که بیام خونتون=>
 سپاس شده توسط *VENUS*
(24-10-2020، 12:33)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوسسسسسسسسس مچکرمممم
ینی من ترسناک نیستم؟14k

اِمممم اممممممممممم
ببین خب شما به طرز وحشتناک و رعب انگیزی کیوتی
اینم خب یه نوعه ترسناک بودنه دیگه!

(24-10-2020، 12:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 12:33)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گاد .__.
روابط پیچیده شده!
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel*
(24-10-2020، 12:31)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

LO-O-O-LONELY

چخبر سلطان؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(24-10-2020، 12:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 12:33)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی من ترسناک نیستم؟14k

اِمممم اممممممممممم
ببین خب شما به طرز وحشتناک و رعب انگیزی کیوتی
اینم خب یه نوعه ترسناک بودنه دیگه!

دل پیبری دیگه((:♡♡♡
خو الان من با این فاصله یکار کنم؟(:
دلم می خواد بغلت کنم کوچولوی عمو^^

(24-10-2020، 12:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 12:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گاد .__.
روابط پیچیده شده!
نه والاD;
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان