امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(27-10-2020، 11:53)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 11:50)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه پرهام کمپانی رو خرید الان باید حمایتش کنم

خاک تو سرت کنم Telegh_01 کمپانی رقیب کمپانیتو خرید شرم آوره Telegh_01

ارباب کمپانی من پوله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(27-10-2020، 11:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 11:51):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تل یا روبیک

این اکسو اله بک لاورههه عررررر

(27-10-2020، 11:52)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پولش کلفت بود

اکیهییییی

تلگرامه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ 158
(27-10-2020، 11:50)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 11:48)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید برایتان جالب باشد

http://s17.picofile.com/file/8411987818/i_m_not_exo_al_%D8%A7.png

عرررر
بکککککک بککککک
بککککککککککککککککک

در راستای تلاش این دوستمون اینم فک کنم با خودش شزط بست منو اکسو آل کنه Telegh_01

(27-10-2020، 11:53)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا باید استاد ارجمندمون وسط ایموجیای اشاره به سمت بالا، شکلکی که چشماش به شکل قلبه رو بفرسته؟

الله اکبر.....

یه چیزیش میشه -_-
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
اکسو آل نههههه اکسو L
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@ʜɪᴅᴅᴇɴ
امروز فیلم سینمایی داشتمelec
منو بابام رفتیم دانشگا..تا وارد شدیم ی امبولانس اومد|:
همون خانومه ک باید کاره ما رو راه مینداخت فشارش افتاد بردنش بیمارستان|||:
ی ساعت علاف شدیم..بعد خانمه گف شما ک ثبت نام کردین چرا اومدین|:
گفتم خب خبری ازتون نشد من اومدم
برگش گف مگه تو گروه نیستی|:
از چهل تا دانشجو فقط منه بدبختو جا انداخت بود ...منو اد نکرده بود|:
#بدبخ
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، سهَ‌ند
(27-10-2020، 11:56)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکسو آل نههههه اکسو L
صحیح:EXO-L
غلط:EXO-AL
Everything is Temporary(:
خداروشکر که اسکیمو آلم
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
عکسخور درست شد.....

صلواتتتت بفررسسسسستیددددد
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(27-10-2020، 11:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 11:48)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیکار کنم آخه /:
دست خودم نیست، بصورت نچرال و ذاتی پُرو ام 
چیکار کنم ._.

پرو ای؟ مردک من قبل تو همیشه اول میشدم-__-
۲ بار نجاتت دادممم!
پروفشنال 
ماراتن تک نفره شرکت میکردی.. خ خ خ خ
من عمرم پای گیم بوده تو کجا بودی وقتی خداوکیلی صدتا تک تومن میدادم سرباز کوچولو بازی میکردم 
مالتی پلیرش یکم تکراری میشه ولی در کل بد نیست، فقط همرو میزنم ازین بابت یکم حوصلم سر میره 
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *VENUS*
(27-10-2020، 11:58)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسخور درست شد.....

صلواتتتت بفررسسسسستیددددد

ببین صدرا این درسته برا تلفض=
exo_el
و برای نوشتاری عم اینه=
exo_l
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان