امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(27-10-2020، 18:33)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 18:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم witcher رو میبینم

لعنت بهت پقدر نت داری Sad
پقدر ؟
آگهی
(27-10-2020، 18:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 18:31)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاها اینم من دیدم

تا قسمت ۷ دیدم
الان یعنی یه قسمت دیگه ببینم تمومه؟ .__.
فصل بعدیش کی میاد
من پیر میشم که

سال دگ انشالا...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *VENUS*
(27-10-2020، 18:35)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 18:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا قسمت ۷ دیدم
الان یعنی یه قسمت دیگه ببینم تمومه؟ .__.
فصل بعدیش کی میاد
من پیر میشم که

سال دگ انشالا...

Ffffffffffffffff
>.<
من برم خودمو دار بزنم
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
(27-10-2020، 18:19)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 18:13)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علوم پنجم؟من خودم دارش

تو شاد پ و معلممونو ب دلیل کودک آزاری گزارش دادم Telegh_01

جدی میگییییی o_O

به دس بچه ها کنسل شد.-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
چقدر منظورم بود......
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(27-10-2020، 18:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 18:33)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنت بهت پقدر نت داری  Sad
پقدر ؟
سریالای مناسب ببین 
 سپاس شده توسط *VENUS*
(27-10-2020، 18:36)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 18:35)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال دگ انشالا...

Ffffffffffffffff
>.<
من برم خودمو دار بزنم

اره دقیقا 
اخه فکر نمیکرون خودشون که بگیره توجه هم کرده باشی خیلی خوش ساخت نیستش کلی نقض داره میخوان حالا فصلای بعدو درست جسابی درست کنن
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *VENUS*
(27-10-2020، 18:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنت بهت چقدر نت داری Sad
چقدر ؟

اوهوم :/
ویچر بسیار چرت است

(27-10-2020، 18:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 18:25)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینی چقدر بی عدبن

حالا زمان ما .__.
میترسیدی اجازه بگیری بری دستشویی

در کلاس یک معلم خوب هیچوقت از این اتفاقات نمی افتد
ناشناس
........

آخر هم نگفتی چجوری اینقدر فیلم میبینی نت تموم نمیشه
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان