امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(01-11-2020، 11:05)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کن ! *.*
یه ۵ دقیقه دیگه پایینم
5دقیقه؟ زیاده
من رفتم.

.__.

به سلامت !
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(01-11-2020، 11:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:04)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارام ارام از جمع می گریزد ._.

نههههههه!!! دروغ میگییییی
جدیییی؟!؟!؟!
صنم ؟ تولدشه؟

تولد منم نزدیکع(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Medusa ، sober ، *VENUS*
(01-11-2020، 11:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:01)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایسا ببینممم
وایسا ببییینم
بذار برم تقویممو بیارم :| حسم می‌گه تولد یکی دیگه هم هست به جز رها.  14k

کییییی o.o

یه متولد ناناس داریم.  c24
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، sober
(01-11-2020، 11:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:04)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیییی؟!؟!؟!
صنم ؟ تولدشه؟

باور کن
11 نوامبر برابر با 21 آبان تولدمه
صنم اسفنده
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Medusa ، *VENUS*
THIS IS BIG POINT ARASH،TRUST MY
Everything is Temporary(:

جدیییی؟!؟!؟!
صنم ؟ تولدشه؟

نه باباااا. من اسفندم. 
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، sober ، *VENUS*
(01-11-2020، 11:08)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیییی؟!؟!؟!
صنم ؟ تولدشه؟

تولد منم نزدیکع(:

کی؟
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel*
(01-11-2020، 11:07)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نزن این حرفو .. میدونم زندگی خسته کننده شده
ولی من همش دارم سعی میکنم اون امیدُ حفظش کنم..
میگن آدم به امید زندست..

منظورمو می دونی چیه؟
سخته
خسته شدم
من سقف ارزوهام خیلی بلنده اما جای رسیدن نداره

میدونم میدونم ..
ولی حس میکنم تو خیلی وقته امیدتو از دست دادی .. البته حقم داری.. شرایطت سخت بوده
تو این جور مواقع میگن یه هدف پیدا کن .. نه یک هدف غیر ممکن
مثلا دانشگاه. وقتی هدف داری واسش تلاش میکنی
وقتی به هدف برسی انگیزه پیدا میکنی
 سپاس شده توسط sober ، Medusa ، *Aɴѕel*
نخست وزیر انجمن کیه؟!
Everything is Temporary(:
(01-11-2020، 11:10)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:08)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولد منم نزدیکع(:

کی؟

‌17 ژانویہ(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان