امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388

(08-11-2020، 17:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 17:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از بس این بغل اون بغل رفتم خستع شدم:|

منظورت چیه O_O

امممم
اممممممم
هیچی
هیچی
خدانگهدر.-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
آگهی
(08-11-2020، 17:23)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 17:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ۳ سال مدرسه تئاتر بودم . هر سه سالم تو کشور اول شدیم منم بازیگر اول شدم ^.^
بعدشم قرار بود واسه یه کار با استاد تئاترم برم کیش که تو برنامه های دانشگاهم یه مشکلی پیش اومدو کلا باعث شد از زندگی عقب بمونم >_<
خلاصه که تئاتر همیشه حسرت زندگیمه

گااااد*-*
پیشمااااام ایول^^
اخی): چرا حسرت خودم برات خاطره میکنمش

میرم دنبالش قطعا
قبل کرونا رفتم واسه یه فیلم تست بازیگریم دادم. قبولم شدم ! بعدش کرونا اومدو بله -__-
حس میکنم قسمت نیست

(08-11-2020، 17:23)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 17:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میگم نره تو میگی بدوش ! -__-
نههههه ! به بابات بگو
بابام کیع.-.؟
Lolllzzz زیادن ! یکیو انتخاب کن
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(08-11-2020، 17:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 17:23)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گااااد*-*
پیشمااااام ایول^^
اخی): چرا حسرت خودم برات خاطره میکنمش

میرم دنبالش قطعا
قبل کرونا رفتم واسه یه فیلم تست بازیگریم دادم. قبولم شدم ! بعدش کرونا اومدو بله -__-
حس میکنم قسمت نیست
اوا._.
مث من که میخواستم برم کلاس و برنانشو ریخته بودم همه چی بهم خورد:/
چرا نباشه هست!
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(08-11-2020، 17:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 17:23)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابام کیع.-.؟

ناصرالدین شاه^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(08-11-2020، 17:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 17:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورت چیه O_O

امممم
اممممممم
هیچی
هیچی
خدانگهدر.-.

برو تو اتاقت ^.^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(08-11-2020، 16:09)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@9723380006

هن؟نمنه؟!گنه دع باشتابمادیم

Big Grin گفتم واس ما که مجازی نبود
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ
(08-11-2020، 17:26)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میرم دنبالش قطعا
حس میکنم قسمت نیست
اوا._.
مث من که میخواستم برم کلاس و برنانشو ریخته بودم همه چی بهم خورد:/
چرا نباشه هست!
ایشالا ^.^
چه برنامه ای ؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(08-11-2020، 17:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 17:18)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا که نمیشه گفت کی کیه، فقط پی وی تلگرام ((((:

طی این سال ها فحش زیاد خوردم، خیلی خیلی پوست کلفت شدم دیگه D:

نشیمنگاهیم تاثیری نداره دیگه؟
بستگی داره
نشیمنگاه من؟ نه
نشیمنگاه تو؟ شاید (((:
(08-11-2020، 17:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از بس این بغل اون بغل رفتم خستع شدم:|
تست هوش نده هیچوقت
از جوابش نا امید میشی و افسردگی میگیری 

(08-11-2020، 17:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موذیو نگا (:

موذی نیستم زیبا
دنبال موقعیت برای سوء استفاده ام ((((:
گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 14
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(08-11-2020، 17:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 17:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امممم
اممممممم
هیچی
هیچی
خدانگهدر.-.

برو تو اتاقت ^.^

تا شوهرم نردی نمیرم

یکی ازشوهرما که پروندی
.-.
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
(08-11-2020، 17:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناصرالدین شاه^^
.___.

ناصرم جزوشون بود؟ نبوداااا
نگو که ناصرم بابات بوده؟
مگه فقط علی و سینا نبودن؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان