امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388

(09-11-2020، 10:33)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 10:13)9723380006 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جهنم اول  Big Grin
خوش گذرونیش بخوره تو سرش  Sad  Big Grin  Big Grin

نوچ نوچ نوچ

اله جانینان ایندی ادا سنه ازینا گلنی دیر Big Grin  Big Grin

(09-11-2020، 10:29)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصلم سر رفت

شالواروچیخاد Big Grin

نمنه نمنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
معما های آسان من از سخت سخت تره
Everything is Temporary(:
(09-11-2020، 10:33)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 10:29)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصلم سر رفت

شالواروچیخاد Big Grin

تی دهن دابس

(09-11-2020، 10:42)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو هم تی دهن دابس
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ
(09-11-2020، 9:21)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 21:45)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوپس راس میگی :/
فک نمیکردم پشمکات باشن :/
عا باید با همون موردی ک گفتم بیام :/

خودمم فک نمیکردم ولی هستن/:
باش بیا و تشخیص بده
راستی جیمینا ی عالمه اطلاعات درباره ب ت س دارم Cool

Telegh_01Telegh_01Telegh_01
سه8ون ک پایین سمت چیه بالاش یا چانیوله یا دی او :/
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
(09-11-2020، 10:44)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 9:21)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودمم فک نمیکردم ولی هستن/:
باش بیا و تشخیص بده
راستی جیمینا ی عالمه اطلاعات درباره ب ت س دارم Cool

اونس ک بالای سهونه دی او عه/:
مو قرمزه چانه
اونی ک وسطه و موهاش بلونده کایه
گرفتی؟/:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(09-11-2020، 10:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 10:44)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونس ک بالای سهونه دی او عه/:
مو قرمزه چانه
اونی ک وسطه و موهاش بلونده کایه
گرفتی؟/:

یسس پیشرفتTelegh_01Telegh_59
من نمیدونم چرا میتونم سهونو تشخیص بدم دیگه خودم میریزم
Telegh_01Telegh_01
Karlina
اینجا دیترویته
یعنی شهری که
هر چی توش میبینی واسه تحریکه
روزاش خلوت و شباشو قتل
مردم میمیرن واسه ی فضل
قتل پشت سر هم
بابا تو دیگه کی هستی؟
مردم همه یوزی به دست
یوزی به دست
روزا مواده
شباش ملاته
بابا بکش کنار
مگه خونه خالته؟
Everything is Temporary(:
چی میخواستم بگم :/
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(09-11-2020، 10:35)9723380006 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوچ نوچ نوچ

اله جانینان ایندی ادا سنه ازینا گلنی دیر Big Grin  Big Grin

شالواروچیخاد Big Grin

نمنه نمنه

میگم هرچی از دهنش در میاد بت میگه Undecided

(09-11-2020، 10:43)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شالواروچیخاد Big Grin

تی دهن دابس

(09-11-2020، 10:42)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو هم تی دهن دابس

انصافا فهمیدی چی گفتم؟!
این یه ضرب المثل که ما میگیم Big Grin Big Grin

حوصلم سر رفت

شالواروچیخاد Big Grin

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 47
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان