امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388

@SABER
بح بح آقا صابر فهمیدیم از حضرت نوح دوماه بزرگترید :دی
تولدتون مبارک ایشالا 100000 سالگیتونو تو قبرمون جشن بگیرم براتون البته اون موقع شما تازه به سن جوانی رسیدید
امضا:کاربر خودشیرین سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، SABER
آگهی
(10-11-2020، 19:45):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 19:40)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یارو 34 سالشه زن نداره!؟

وای خاک عالم تو مخم
رفتم بهشون پیام دادم ایشالله سایتون بالای سر همسر و بچتون باشه

خاک برسرت (((:
کدوم زن کدوم بچه¬°¬
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، BIG-DARK
(10-11-2020، 19:43)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 19:41)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نداره

هانی من دارم میپرسم
ط از من میپرسی:/

هانی چیه؟؟ با ممد درست حرف بزن
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(10-11-2020، 19:56)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 19:43)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هانی من دارم میپرسم

منظورم این بود که داره.
چرا نداره؟ داره.

Wow
ولی من شوگر میخاسم ):

(10-11-2020، 20:06)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هانی من دارم میپرسم

سهون جون(:
Vibe
(10-11-2020، 20:07)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 19:56)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم این بود که داره.
چرا نداره؟ داره.

Wow
ولی من شوگر میخاسم ):

(10-11-2020، 20:06)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهون جون(:

بله؟.__.
(10-11-2020، 20:09)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 20:07)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Wow
ولی من شوگر میخاسم ):

سهون جون(:

بله؟.__.

هانی درمورد قضیه خاک انداز چیزی شنیدی یا واست تعریف کنم((((:
Vibe
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-11-2020، 20:14)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 20:09)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله؟.__.

نه شنیدم
خب؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-11-2020، 20:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 20:14)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه شنیدم
خب؟

عالیه
اصل مطلب ادا شد بای(:
Vibe
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
به قول عرفان یو !
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-11-2020، 20:16)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 20:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه شنیدم
خب؟

عالیه
اصل مطلب ادا شد بای(:

والا نفهمیدم چی گفتی/:
بای

@|ᴛᴏxɪᴄ|
عروس ننم میشی؟
(10-11-2020، 20:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قول عرفان یو !

یو یوووو
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، *Aɴѕel* ، BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان