امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388

(11-11-2020، 19:19)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:18)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخام یکم کرم بریزم:*

میشه لطفا؟! منم حوصلم سر رفته

میشه لطفا چی عشق جان^^؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
آگهی
(11-11-2020، 19:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:14)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه که درخواست ندید که درخواست ندید:>

#dont چشم به other  رل :|
EMAO !
+
من تا ۱۵ سالگی نمیتونستم با پسرا صحبت کنم

میدونی emao یعنی چی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
مرا ببوسسسسسسس
مرا ببووووووسسسسسس
برای آخرین بار
برو خدا نگهدار
Everything is Temporary(:
(11-11-2020، 19:19):ǟrǟֆɦ:м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ؟ اصا عشق ربطی به سن نداره که انتخاب کنی عاشق ی سال کوچیکتر بشی یا بزرگتر.
عشق یک بیگ‌بنگ‌مبهم‌در‌درونته.

درکل برای روابط هم هم دختر هم پسر سنی ندارین

کلا اونیم که عاشقشم 14 سالشه یه سال بزرگتره
سن فقط یه عدده به خاطر سن ما نمیتونیم خودمونو اسیر کنیم
اونم اسیر چی اسیر یه عدد که اسمش سنه

حس میکنم از حرفای سو استفاده کردی تا بیشتر مخ اون دختره رو بزنیدv:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، BIG-DARK ، شـــقآیــق
(11-11-2020، 19:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:19)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه لطفا؟! منم حوصلم سر رفته

میشه لطفا چی عشق جان^^؟

کرم دیگه ملی ^^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(11-11-2020، 19:19):ǟrǟֆɦ:м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:18)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای خوداااااا من خودمو نگفتم crying

چته چی شده بیا پ.خ بینم
://
نشستم و به در نگاه میکنم!دری ک آه میکشد
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، BIG-DARK
رل حراج زدم بدو بیا اینور بازار:**

(11-11-2020، 19:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه لطفا چی عشق جان^^؟

کرم دیگه ملی ^^

باشه باشه امدس*
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *VENUS*
(11-11-2020، 19:20)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا اونیم که عاشقشم 14 سالشه یه سال بزرگتره
سن فقط یه عدده به خاطر سن ما نمیتونیم خودمونو اسیر کنیم
اونم اسیر چی اسیر یه عدد که اسمش سنه

حس میکنم از حرفای سو استفاده کردی تا بیشتر مخ اون دختره رو بزنیدv:

بخدا سواستفاده نکردم حرف عقلمه که میگه
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 170
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
منظور از سن این نیست که شما خودتو اسیر کنی!
منظور اینه که تو این سنی که شما ها قرار دارین نمیتونید فرق بین عشق و احساس پوچ که هر کسی برای یمدت به کسی داشته باشه رو تشخیص بدین!
تا چند وقت دیگه به این حرفا و کاراتون میخندین!
چون اون موقع اصلا ارزشی براتون نداره!
البته این نظر اکثریته و امیدوارم باز پیش خودتون نگید که ما از اون اکثریت نیستیم!
من گفتم این نظرِ اکثریته^^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _ƇRAƵƳ_ ، *VENUS* ، BIG-DARK ، امیر‌حسین
(11-11-2020، 19:18)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام|:

چی میخای؟ Confused
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان