امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

nothing
پاسخ
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، ραтяιcια ، *Aɴѕel* ، ßяɪcε ، _ƇRAƵƳ_ ، ѕααяeη ، لــــــــــⓘلی ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، امیر‌حسین ، ρυяρℓє_ѕку ، Emmɑ ، _sehun_ ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث ، جاویدم ، Medusa
آگهی
#____#
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ѕααяeη ، ραтяιcια ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، امیر‌حسین ، єη∂ℓєѕѕღ ، ρυяρℓє_ѕку ، Emmɑ ، _sehun_ ، من یه دخترمم ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث ، جاویدم ، لــــــــــⓘلی ، Medusa
همه تلاش میکردن مختو بزن.

ولی من تلاش کردم دلتو ببرم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ραтяιcια ، Prometheus ، Faust ، جاویدم ، لــــــــــⓘلی
...
ادمای خوشگل افسردن چون فکر میکنن همه اونارو برای قیافشون میخوان!
ادمای زشت افسردن چون فکر میکنن هیچکی اونارو نمیخواد!
منم که کلا ادم نیستم نشستم به این دو گروه نگاه میکنم._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ραтяιcια ، Prometheus ، _ƇRAƵƳ_ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، فرنودِ بن گیومرث ، Faust ، _sehun_ ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، Emmɑ ، ßяɪcε ، ρυяρℓє_ѕку ، جاویدم ، єη∂ℓєѕѕღ ، لــــــــــⓘلی ، Medusa ، ѕααяeη ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Thyme ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، دخترعکاس
.....
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку ، *Aɴѕel* ، _sehun_ ، جاویدم ، єη∂ℓєѕѕღ ، ραтяιcια ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، ѕααяeη ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، _ƇRAƵƳ_ ، ßяɪcε ، لــــــــــⓘلی ، Medusa ، red_Queen

هنوز صبرِ من،
به قامتِ بلندِ آرزوست ...!!
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، *Aɴѕel* ، _sehun_ ، _ƇRAƵƳ_ ، Thyme ، لــــــــــⓘلی ، ѕααяeη ، ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، جاویدم ، Medusa ، من یه دخترمم ، red_Queen ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، دخترعکاس
(:
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، لــــــــــⓘلی ، Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ ، ѕααяeη ، ßяɪcε ، _sehun_ ، ρυяρℓє_ѕку ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق ، ραтяιcια ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، جاویدم ، Medusa ، red_Queen ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، فرنودِ بن گیومرث
دعای خیر: الهی کارتون پیش کسی گیر نباشه-__-
Vibe
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، *Aɴѕel* ، Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، امیر‌حسین ، _sehun_ ، ρυяρℓє_ѕку ، امیر539
انقدر تلاش میکنم که قوی شم تا نیازی به کسی نداشته باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، لــــــــــⓘلی
٦ صُبــ -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، ѕααяeη ، ßяɪcε ، BIG-DARK ، لــــــــــⓘلی ، _sehun_ ، جاویدم ، ραтяιcια ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عـکس هـای خـلاقـانه از خـود و محـیط اطـرافتان ! »
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان