امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

“گفت و گو آزاد” نسخه ۳۹۲

سلامـ(:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
آگهی
(22-12-2020، 19:05)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-12-2020، 19:03)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سند خونمو گذاشتم چلغوز :/

بروووووو پسش بگیرررررر

من هم اکنون ت خونه ور مبل نشستمو در حال نوشیدن چای هستم :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
(22-12-2020، 19:11)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-12-2020، 19:05)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بروووووو پسش بگیرررررر

نوش جونت بخور
یه کاریش میکنم
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(22-12-2020، 19:03)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-12-2020، 18:59)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب چادر سیا بکن سرت برا استتار/:

همچنان/:
ولی ما میخوایم بریم از زندان بدزدیمشون/:

اسکل تو خونه داری؟/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(22-12-2020، 19:13)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-12-2020، 19:11)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوش جونت بخور
یه کاریش میکنم

ممنان ("
Karlina
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
(22-12-2020، 19:01)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-12-2020، 18:59)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب چادر سیا بکن سرت برا استتار/:

باشه الان میام

عا این خوبه
بخاری ماشینتو روشن کن سرده
پیش به سوی خونه ی روحانیشون و عملیات روحانی دوصفر و آزاد کردن پسرا
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
(22-12-2020، 19:14)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسکل تو خونه داری؟/:

شونقل بله دارم :/
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
(22-12-2020، 19:15)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-12-2020، 19:14)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسکل تو خونه داری؟/:

شونقل بله دارم :/

کجاس منگل؟/:
پول داره توش؟
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
گفتـ حافظــ آشنایانـ در مقام حیرتند
دور نبود گر نشیند خستهـ و مسکینـ غریبـــ
Everything is Temporary(:
(22-12-2020، 13:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-12-2020، 11:58)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکر شکر
یعنی دارم زن داداش میشم*-*؟!(هورااااااا جیغغ
ن بابا در صورتی ناراحت نمیشم که زن داداش دار شدع باشم:v
ار ار دیگه هفتا خبیث بازی کردیم کلی خندیدیمlol^^
برا ما از ساعت ۶ محدودیته._.
بلا به دور ..
زن و بچه استعار از اینه ک هی سرم گرمه ): دقیقا فک کن 8 صب سرکار بودم 2 تا 4 تایم استراحتمه باز 4 تا 8 شب
شبم تا 10 باشگاه
شام رو بزنم و یکمم گیم رسما 11/5 خوابم
دوباره صبح از اول , بعد ب نظرت وقت برا خانوم بچه ها میمونه؟ D:

اععع.. خیلیی بازی خوبیه اون , ولی حکم من خیلی خرابشم
اوه اوه
نقاشیت چی شد؟ تمومش کردی یانه؟

هع
تازع میخواستم جشن بگیرمااا._.):
هعععععع)))):
من اصلا زن داداش میخوام):
بدو بدو >_<!

اوههههههههO_o نقاشی که یکماه تموم شدع
امروز برنامه امتحانی دادن
برا یع دقیقه ایستِ قلبی کردم-.-
تا اینکه....فهمیدم غیر حضوریه*-*
نآشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، ÆMÆշЇÑζ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان