امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9

(22-02-2021، 12:34)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی دوست دارم باشم/:
ترلان باشه منم هستم._.
/:میتونی زن بگیری دوس داشتی برات از دیوار زن میگیرم زن ک نه کنیز

ترلان کیست؟

از دیوار ؟ بتمیتسبنمستبمنتیس
نه رکت سکسیستیه. یا سیب زمینی سرخ می کنم یا می رم سر کوچه چیزکی می گیرم یا اصلاً از سیستم سفارش آنلاین استفاده می نُمایم. عای لاو تکنالاجی.

تـازه میگـه لیلـی کیـه !

منمـ بزرگـوار چجور شخصیت به این مهمـی رو نمیشنـاسی !!
آف بر توع:>
آگهی
(22-02-2021، 12:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:33)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بین کی و کی بود؟
صنم و آرمی
اها خب نمیدونستم کدومشون ونوسه .
حالا کدومشون هست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(22-02-2021، 12:34)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:25)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرین حرکت مشابهی که خاطرم هست برای سال 1392 یا 1393 هست. اهورا آکادمی ومپایرز رو نوشت و نیمه تمام هم موند. خواستم همون رو ادامه بدم ولی سبک نوشتاری متفاوتی داریم و علی الحساب رمان دو تیکه می شد.
به همون اشاره می کنی؟

نه Telegh_01

این همه تایپ کردم تهش می گه نه.
پس چی ؟
(22-02-2021، 12:33)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:26)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همون سهونم...

جـون سهـون نـآنسـی یکمـ برامون بخون عجـرمـ ژون:>

مرغ سحر ناله سر کنننننننننننننن
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
(22-02-2021، 12:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:25)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Ok
به خرخون کلاسمون گفتم گفت باش میفرستم/:

دروغ میگع ب مولا
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(22-02-2021، 12:34)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی دوست دارم باشم/:
ترلان باشه منم هستم._.

ترلان کیست؟

از دیوار ؟ بتمیتسبنمستبمنتیس
نه رکت سکسیستیه. یا سیب زمینی سرخ می کنم یا می رم سر کوچه چیزکی می گیرم یا اصلاً از سیستم سفارش آنلاین استفاده می نُمایم. عای لاو تکنالاجی.
اوه یوزارسیف!ترلان بانو ژیژرمن است
بله البته دیجی کالا هم هست
من از شرایط سیبزمینی سرخ کردن فقط خوردنشو بلدم بقیش کار مامانمه
حس میکنم دارم با سعدی حرف میزنم
(22-02-2021، 12:30)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:26)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همون سهونم...

تنها فرد انجمن که نیازی به معرفی نداشت. Smile
سهون یه سایته هست شماره گروه اکسو رو گذاشته من به سهون زنگ زدم بوق خورد ولی برنداشت.
درست بوده شماره به نظرت؟

اون شماره هارو ساسنگ فنا پخش کردن خودمم دیدمشون/:
نمیدونم...
ولی کره دوره شارژ زیاد میبره
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222

(22-02-2021، 12:30)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتّفاقاً درستش همینه. کم گوی و گزیده گوی چون در : دی

شب قرص رو می خورم الان باید بلند شم ناهاری چیزی بخورم. خونه تنهام و غذایی نیست ...
خیلی دوست دارم باشم/:
ترلان باشه منم هستم._.

عـاقـا من و تو  و رومـو سـه تـایی نفش اوِّل بـاشیمـ :>
 سپاس شده توسط Emmɑ ، فرنودِ بن گیومرث
(22-02-2021، 12:22)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@صباnafas
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ʟᴇɪᴛᴏ
@*Aɴѕιl*
@*Aɴѕel*
@نــــــــــⓐنسی
@فرنودِ بن گیومرث
@ctrl+w
@*VENUS*
@Волшебник
@Alien
@мσнα∂єѕєн
@ραтяιcια
@☆coииoя☆
@☆мᴇʜяᴀʙ☆
@لــــــــــⓘلی
@♡•rainy girl•♡
@☪爪尺.山丨几几乇尺☪
@"♔̲̲K̲̲h̲̲a̲̲l̲̲s̲̲e̲̲♔̲̲"
@sclvrFox
@Ɗєя_Mσηɗ
@Medusa
@lady_tailor
@♜THE DARKNESS♜

امیدوارم کسی رو جا ننداخته باشم.
اگر کسی جا مونده یا خودش اعلام کنه یا دیگران.

از برایِ پر کردن وقت و به کار انداختن مخیّله ذهن می خوام داستانی بنویسم که یحتمل خوب از آب در نخواهد آمد. نویسندگی کار سختیه.
امّا به عنوان یک تفریح و مشقِ کار بهش نگاه می کنیم.

موضوعش؟ دلم می خواد تمام آیتم های ماورایی که می شناسیم رو یک طوری داخلش کار بذارم-بذاریم-
از اسلندر من گرفته تا تغییر بعدِ دو جهان موازی (مثل داستان آر.ال.استاین "لایر لایر")

حالا من نیاز به کرکتر دارم و چه کرکتری بهتر از خود آدمیون انجمن؟
اگر راغب بودید به من پ.خ بزنید و داخلش یک سری وِیژگی شخصیتی و ظاهری بگید تا بتونم کرکترتون رو بسازم.
اگه خواستید عکسی هم بدید -حالا چه واقعاً تصویر خودتون باشه چه به طور فرضی تصویر خودتون باشه- حتماً بفرستید.

ارادت.

اوکی بعد پ.خ میکنم v:
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(22-02-2021، 12:37)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:33)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جـون سهـون نـآنسـی یکمـ برامون بخون عجـرمـ ژون:>

مرغ سحر ناله سر کنننننننننننننن

44

بـازمـ سهونکـ نـانسـی رو روانـی کردع :<
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان