امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6

(14-03-2021، 23:52)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:47)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط کردییی .__________.
جون بابا
#گ_گ_گ
یادم نیس فقط تهش به این نتیجه رسیدیم درسا بره دورهمی های زنونه شوگرمامی برات پیدا کنه._.
مهم اون حرفاییه که گفته شده نه نهایت صحبتتون
درسا رو سلام برسون ، پیدا کنید پس،خاله زنکا 

شوخی بیش نبود به یاد قدیما
بعد مدت ها فلش اومده بود حرف زدیم نمیبینمش
خاله زنک؟عجب
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
(14-03-2021، 23:53)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:51)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم موتوری ت چی ؟ :»
منم شوتورم
تو روبیک همه رو بلاک کردم تا نفرین مادر بر من نصیب نشود._.نسیب نثیب حالا هرچی

خب شکر ^^
بل بل فهمیدم .. مادر نفرین نمیکنه (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط Emmɑ
(14-03-2021، 23:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیش به سوی گرمی ۲۰۲۱.
*وی اشک هایش را پاک میکند

حاجی تو چته ؟
قدیما چترومو درو میکردی

سکوت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Mohlek
(14-03-2021، 23:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:53)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه ببخش جواب دادم حیف شد. تا اومدی پاک کنی برام اطلاعیه اوم
خودم از قصد اونطوری کردم._.

چردا ازقصد؟؟
(14-03-2021، 23:55)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:53)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم شوتورم
تو روبیک همه رو بلاک کردم تا نفرین مادر بر من نصیب نشود._.نسیب نثیب حالا هرچی

خب شکر ^^
مرسی
یچی تو همین مایه ها.-.
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(14-03-2021، 23:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:55)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب شکر ^^
مرسی
یچی تو همین مایه ها.-.

آره ول حیف شد (:
Karlina
 سپاس شده توسط Emmɑ
(14-03-2021، 23:54)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:52)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم اون حرفاییه که گفته شده نه نهایت صحبتتون
درسا رو سلام برسون ، پیدا کنید پس،خاله زنکا 

خاله زنک؟عجب
معلومه ک شوخیه! تو قلب خسته ی من حقیقتی جز توی لاهناتی نیست، حیف ک ولنتاین گذشت |':
آهان 
بیب بیب قان قان پس، شبت بخیر ای دختر .
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(14-03-2021، 23:56)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم از قصد اونطوری کردم._.

چردا ازقصد؟؟
من تگ میکنم بعد میپاکم ژان اطلاعیش میاد وگرنه میتونستم اصن تگت نکنم
(14-03-2021، 23:58)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:54)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله زنک؟عجب
معلومه ک شوخیه! تو قلب خسته ی من حقیقتی جز توی لاهناتی نیست، حیف ک ولنتاین گذشت |':
آهان 
بیب بیب قان قان پس، شبت بخیر ای دختر .

همیشه میدونی ک کی بیایی کادوی ولن تو پاچت نره(((:

شب بخیر پسرک خسته دل
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(14-03-2021، 23:53)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟! ):
هر چه بگنند نمکش میزنند وای به روزی که بگنند نمک Big Grin
چشده نمک جان؟!

چون الان فهمیدم گریه ی وقتا لازم -_-
  نمک شیرینی،ش گندش به هزار جوش تنفر می ارزد
 همه چی شده/؛
گریه کن خیلی خوبه (:
اوهوم خوشحالم...عه یعنی متاسفم به جمع ما بدبختا اومدی -.-
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان