امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه 420

(12-04-2021، 10:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Lol
امیرو اذیت نکنین
بمولا خودش بیشتر اذیت میکنه
همیشه وقتایی ک نیستی ما رو میزنه و دعوامون میکنه
O_O !!

جدی ؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek
آگهی
(12-04-2021، 10:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمولا خودش بیشتر اذیت میکنه
همیشه وقتایی ک نیستی ما رو میزنه و دعوامون میکنه
O_O !!

جدی ؟
بمولا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *VENUS*
@"Alien"
کجی دیه دیارت نی البرده گوزیل:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی آزاد || نسخه 420 61
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus
(12-04-2021، 10:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:55)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کامپیوتر ده یوخدی سورا عکسین ساپ یولارام

ارایش  البته چوخ ارایش المرم
اله جانینان گ چوخ ارایش اله/:سن ارایش سیز د گوزلزن:^
نچرالTelegh_204fvf
یاخچی
یوخ دا چوخ المیرم  Big Grin مرسی عاشکم  Heart
Telegh_48 Rolleyes

ارمی رامونادان نخبر  یوخدی اخی
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ
(12-04-2021، 10:53)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه بنفشا یه روزی سیاه بودن (:
اره یادمه چطور؟

ببین چه زود گذشت(:

(12-04-2021، 10:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سخت نگیر عسلَکم   :>

باید سختگیر بود:|
اره اره ^^ خیلی زود میگذره
مثلا انگار همین دیروز بود که نویسنده شده بودم . با اینکه ۸ سال ازش میگذره .—.
+
اخطار فقط واسه یه سری چیزای بخصوصه
که مطمئنم خودت بهتر میدونی ^.^

(12-04-2021، 10:57)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

O_O !!

جدی ؟
بمولا
-__- به خودم بگین برم دعواش کنم -_- ( الان میاد بنم میکنه )
 سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، BIG-DARK
(12-04-2021، 10:56)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی کم هستی [;
سلامتی با خواب دوستان و انجمن تازگیا مشغول درس خوندن هم شدم:>
شماچیکارا میکنی زیبارو؟

آره چند روزی نبودم ولی دوباره زیاد زیاد میام ^^
خیالم راحته وحید هست و حواسش به انجمن هست :>
من تا خِر خره رفتم زیر درس -_-
هر‌ روز امتحانو ارائه و مقاله
از طرفی درگیر کارای عروسیم و باید از پدر بزرگمم مراقبت کنم
کارای خونه هم که کلا با منه
بعد فکر کن عیدم شده بود دیگه!! مهمون و این چیزا -___-
هعی اقا وحید میاد 2 دیقه بعد میره
منتظرم که اینا آن شدن زود جواب بدم دوباره نرن-ـ-
عروسی؟ژووووووون عروسی کی؟؟:>
خسته نباشی کد بانو ژان کرونام هست سعی کن مواظب خودت باشی:^
(12-04-2021، 10:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:53)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین چه زود گذشت(:

باید سختگیر بود:|
اره اره ^^ خیلی زود میگذره
مثلا انگار همین دیروز بود که نویسنده شده بودم . با اینکه ۸ سال ازش میگذره .—.
+
اخطار فقط واسه یه سری چیزای بخصوصه
که مطمئنم خودت بهتر میدونی ^.^

هعی یادم به بچگیام میاد چقد خل بودم:|
+
ترسوندمش:|
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی آزاد || نسخه 420 61
(12-04-2021، 10:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:40)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان که دیگه ظهرههههه

هنوز به ساعتای زندگی من عادت نکردین؟
مثلا الان هنوز صبحه :>

(12-04-2021، 10:42)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروهزار مرتبه شکر
الحمدالله الحمدالله
نیستی؟!

هستم هستم ^^
چه خبرا؟ روزاتو چجوری میگذرونی ؟

._______. دوبار خودت به من گفتی بعد از 12 میشه ظهررررر
 سپاس شده توسط *VENUS*
(12-04-2021، 10:59)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوسون سورا یولارسان
اله جانینان گ چوخ ارایش اله/:سن ارایش سیز د گوزلزن:^
نچرالTelegh_204fvf
یاخچی
Telegh_48 Rolleyes

جانیمسان ♥
بیلمیرم البی گوناخ لاری واریدی فکر الیرم!3fs
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، єη∂ℓєѕѕღ
(12-04-2021، 11:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 10:59)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاخچی
Telegh_48 Rolleyes

جانیمسان ♥
بیلمیرم البی گوناخ لاری واریدی فکر الیرم!3fs

Heart

همان گوجا ارواد Huh Big Grin
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان