امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه 420

(12-04-2021، 22:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 22:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صحبتی ندارم من با شما

ازتون یک سوال پرسیدم. بهم بگو چرا و گورم رو گم می کنم حتّی برات توضیح هم نمی دم و خودم رو توجیه هم نمی کنم چون می دونم لیست سیاه یعنی خفه شو. من فقط می خوام بشنوم چرا.

ناراحت نباش. درست میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
آگهی
(12-04-2021، 22:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 22:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-___- ده بار به این پسر گفتم یه زنه خوبو خوشگل بگیر که حواسش به نوم باشه -___-
گوش نمیده که
خودشم حواسش به دختره نازم نیست
بیا بریم خودم هر چی میخوای برات بخرم
نخیرم من نمیخوام زن بگیره._.بعدش دیگه به من محل نزاره فقط به خانوم برسه منم برم خودکشی کنم._.
نه نیست گرندمومی بیا پسرتو دعوا کنp336
گرند موم فقط خودت[;

قربون دخترم بشم ^^
 سپاس شده توسط Emmɑ
(12-04-2021، 22:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 22:20)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله؟

میشه پ.خ رو باز کنی لطفا؟ ):

کار مهمی داری؟
چون دارم اطلاعیه هارو‌هم‌ خاموش‌میکنم
 سپاس شده توسط *VENUS*
(12-04-2021، 22:22)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 22:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار مهمی داری؟
چه پسر خوبی-ـ-
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(12-04-2021، 22:00)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 21:59)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا؟
رمان؟
اره هستم
ببین منو با حسین داداش کن :|
با عارفه خواهر برادر
با بهار من پسرش اون ننم
بابامم که وحید:| + شوهر ننم:| تو داستانا

نه دیگه ولی بهت مژده میده یکی از نسبتایی که میخوای هست

من و حسین؟
اگ منو حسینه ک خرذوق عررررررررر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی آزاد || نسخه 420 144
 سپاس شده توسط Prometheus
(12-04-2021، 22:22)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار مهمی داری؟

اره اره
(12-04-2021، 22:22)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 22:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازتون یک سوال پرسیدم. بهم بگو چرا و گورم رو گم می کنم حتّی برات توضیح هم نمی دم و خودم رو توجیه هم نمی کنم چون می دونم لیست سیاه یعنی خفه شو. من فقط می خوام بشنوم چرا.

ناراحت نباش. درست میشه

فقط می خوام بدونم چرا.
(12-04-2021، 22:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 22:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیرم من نمیخوام زن بگیره._.بعدش دیگه به من محل نزاره فقط به خانوم برسه منم برم خودکشی کنم._.
نه نیست گرندمومی بیا پسرتو دعوا کنp336
گرند موم فقط خودت[;

قربون دخترم بشم ^^
خدانکنه(:
 سپاس شده توسط *VENUS*
(12-04-2021، 22:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 22:22)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار مهمی داری؟

اره اره

این قدر سخته؟ این قدر سخته که فقط بگی چرا؟

چرا اذیّت می کنید خب.
(12-04-2021، 22:23)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2021، 22:22)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناراحت نباش. درست میشه

فقط می خوام بدونم چرا.

همه میخوایم بدونیم.
تو چرا رو بگو من خودم چگونه رو پیدا میکنم
ناشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان