امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه 420

(13-04-2021، 18:08)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2021، 18:07)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه بد  crying

ها؟ چرا؟
بمولا خیلی سمه اصن

سم خوبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Mohlek
آگهی
(13-04-2021، 18:30)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2021، 18:23)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردا گریه نکنن پس کی گریه کنه؟
لابد نامردا -_-
بعضی وقتا فقط یه مرد میتونه گریه کنه این جای انتقامشه از نامردا!

بمولا امروز چمه D:

مبارکه عررر D:
بالاخره تو کوچه پس کوچه ها یه کیس پیدا کردی؟ Telegh_01

نخیرم اون کوچه اییا ب درد نمیخوردن ايشون فرق داره عزیزم Big Grin

عررررر پس مبارکع
عاقا بزنیددس قشنگه رو*_*
کی مراسم عروسی رو میگیرید ما آماده شیم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
(13-04-2021، 15:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2021، 15:30)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_59Telegh_01Telegh_01
جرعتیم وار اما فیک پیجیم یوخدی  Big Grin
i._princess
######
نام کاربری
پسورد
داش باشیما بو محرومدیTelegh_01

Telegh_59Telegh_01Telegh_01

چوخ زحمت چهدین من بو نینیرم
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط Emmɑ
(13-04-2021، 18:35)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2021، 18:30)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عررررر پس مبارکع
عاقا بزنیددس قشنگه رو*_*

میگیریم گلم تورم دعوت میکنم بیای حواست باشه گلو پرت کردم بگیریش ک از ترشیدگی در بیای 4fvf
=/
/=

ناشناس -_-
(13-04-2021، 18:37)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2021، 18:35)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عررررر پس مبارکع
عاقا بزنیددس قشنگه رو*_*

میگیریم گلم  تورم دعوت میکنم بیای حواست باشه گلو پرت کردم بگیریش ک از ترشیدگی در بیای  4fvf

عررررررر
منو و ترشیدگی؟:/
والا چی بگم تو رسم شما اینجوریع ک دخترا میرن شوهراشون رو پیدا میکنن تا تو ۲۰ سالگی نترشن؟:/
محض اطلاع ما ارزشمون بالاس و زندگی رو فقط شوهر داری و بچه داری و کهنه شویی نمیبینم:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط shghyegh

(13-04-2021، 18:23)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردا گریه نکنن پس کی گریه کنه؟
لابد نامردا -_-
بعضی وقتا فقط یه مرد میتونه گریه کنه این جای انتقامشه از نامردا!

بمولا امروز چمه D:

مبارکه عررر D:
بالاخره تو کوچه پس کوچه ها یه کیس پیدا کردی؟ Telegh_01

خاکککک D:
میشناسمش با آوا دوست بودش! بعدش بهش پیشنهاد داد -.-
 سپاس شده توسط моои
(11-04-2021، 6:37)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 6:30)کــــــــــⓐرمَن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیق حساب نکردم چند وقته تو انجمنم فک کنم تقریبا ی سال و نیم بشه

تو الان 1 سالو 6 ماهو 25 روزه انجمنی

واو چقد دقیق
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، BIG-DARK
(13-04-2021، 18:41)کــــــــــⓐرمَن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 6:37)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو الان 1 سالو 6 ماهو 25 روزه انجمنی

واو چقد دقیق
الان 1 سال و 6 ماه و 27 روز ")
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(13-04-2021، 18:40)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2021، 18:37)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگیریم گلم  تورم دعوت میکنم بیای حواست باشه گلو پرت کردم بگیریش ک از ترشیدگی در بیای  4fvf

عررررررر
والا چی بگم تو رسم شما اینجوریع ک دخترا میرن شوهراشون رو پیدا میکنن تا تو ۲۰ سالگی نترشن؟:/
محض اطلاع ما ارزشمون بالاس و زندگی رو فقط شوهر داری و بچه داری و کهنه شویی نمیبینم:/
ن والا گلم تو خیلی پیگیر بودی فک کردم شاید خیلی ذهنت درگیر بود گفتم ی کمکی بکنم =)
صد درصد ک ارزشت بالاس عزیزم ولی شما ک انقد با فرهنگی بهتره مسائل خصوصی بقیه رو تو جمع مطرح نکنی
با تشکر Big Grin

(13-04-2021، 18:40)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاکککک D:
میشناسمش با آوا دوست بودش! بعدش بهش پیشنهاد داد -.-

آرمین جان هرکی ندونه منکه میدونم چرا اینو میگی
انقد سریع تاثیر نگیر از اینو اون
مرسی اه Tongue
=/
/=

ناشناس -_-
(13-04-2021، 18:49)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2021، 18:40)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عررررررر
ن والا گلم تو خیلی پیگیر بودی فک کردم شاید خیلی ذهنت درگیر بود گفتم ی کمکی بکنم =)
صد درصد ک ارزشت بالاس عزیزم ولی شما ک انقد با فرهنگی بهتره مسائل خصوصی بقیه رو تو جمع مطرح نکنی
با تشکر  Big Grin

مرسی کمک نخواستم :/
عاخه ازدواج هم شد مسئله خصوصی؟
ب هر حال موفق باشید :/
Nashenas(:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان