امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

بیخیال بچه ها تمومش کنین دیگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
هعی
دنیای بدیه
اینکه حتی نتونیم یه جمع مختلط از دو جنسیت رو بدون این داستانا نگهداریم...
بعد میگن فش نده...
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
-ـ-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(14-04-2021، 14:52)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 13:58)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اسم ببر جنازه تحویل بگیر -.-

ارهههععع دیدم +.-

همشون هیچکدومشون بهم محل نمیزارن همینکه میگم تهنام همه برا چن دقیقه میریزن سرم
فقط تو دوست واقعی منی♥

الان اگه دعوا داشتیم من میگفتم جیین حتی نمیتونه لباس داشته باشه از رو سهون کپی کرده توم میگفتی نخیرم سهون کپی کرده /:  Telegh_01

عزیزممم منم همینم .. فقط ت و ارمین پیشمین -.-
فدات بشم من ک جیزگول مننن ت هم دوست واقعیه منی -.-♥

دقیقا .. ولی ما ک دعوا نداریم :»
Karlina
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _sehun_
(14-04-2021، 15:09)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی
دنیای بدیه
اینکه حتی نتونیم یه جمع مختلط از دو جنسیت رو بدون این داستانا نگهداریم...
بعد میگن فش نده...
.

Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
(14-04-2021، 15:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 15:00)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خبر شده؟۰-۰
استاد اگه منظورت جواب ندادن به تگت بود که به جون نوتلام من آف بودم الان دیدم
من هیچوقت ردت نمیکنم استاد!
ببخشید .-.
@Ariyan22222
بهت درخاست داده بود؟

برای اونی چان همین الان تعریفش کردم..
ببخشید استاد برای همینم چند روز غیبم زد الان هر چی برا اونی چان گفتمو بهت میگم
بخدا دروغ نمیگم آنجل اویلم شاهده استاد &^&
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS
(14-04-2021، 15:10)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-ـ-

گور سرش
تو چرا حرص میخوری
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ
(14-04-2021، 15:14)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 15:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Ariyan22222
بهت درخاست داده بود؟

برای اونی چان همین الان تعریفش کردم..
ببخشید استاد برای همینم چند روز غیبم زد الان هر چی برا اونی چان گفتمو بهت میگم
بخدا دروغ نمیگم آنجل اویلم شاهده استاد &^&
نترس عزیزم مشکلی براتون پیش نمیاد

(14-04-2021، 15:14)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 15:10)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-ـ-

گور سرش
تو چرا حرص میخوری
دوبار فاطی تگ کردم ندید-ـ-
اون نیست خیارم فاطی بودTelegh_01
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، ᗩᐯᗩ⁷
بن کُننش همه چی درست میشه
بی ادب
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
سلام اونی چان ۰-۰
راستشو میگم ولی ناراحت نشو باشه؟
یه چند وقت روزانه پیام میداد بهم ازم در مورد نمیدونم اوتاکو یا آرمی کیه و بی تی اس کیه سوال پرسید منم بهش جواب دادم ازم تعریف کرد که چقدر اطلاعات دارم و تشکر کرد
هیچی منم گفتم خواهش میکنم بعدش هر روز پیام میداد میگفتی چطوری خوبی؟
منم جواب میدادم بعدش فهمیدم قبلا با استاد آرمی رل بوده به کسی نگیا
هیچی بعدش هی پیام میداد بعد یه روز بهم گفت تو خیلی بامزه ایو آدمو میخندونی و اینا بیا رل بزنیم!
من گفتن من بچم سیزده سالم بیشتر نیست تو دانشگاه میری و اینا من نمیخوام ولی خب هی پیام میداد
اعصابم خورد شده بود و ناراحت بودم از طرفیم میترسیدم بهت بگم اونی چان میترسیدم ناراحت شی
به آنجل اویل چون رمز اکانتمو داشت بهش گفتم به جای من پیام بده چون خودم نمیتونستم جدی حرف بزنم عیبم همینه!
بعدش دیدم ول نمیکنه خودم بهش گفتم ولم کنه تا ولم کرد
اون چند روز اول یکم ناراحت بودم راستش...برای همینم چند روز غیبم زده بود اونی چان ولی خب میترسیدم بگم استادم ناراحت شه برای همینم گفتم سرم شلوغه و بابام تنبیهم کرده
من هنوز بچم نباید این چیزا رو بهم میگفت خب...15
ببخشید اونی چان8

اینو الان برای اونی چان فرستادم تعریف کرده بودم همینو کپی پیست کردم اینجا بخدا تقصیر من نبود cry2
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان