امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

(14-04-2021، 15:40)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 15:39)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کابل لن وصل نکردمااا 

از طریق وای فای اینو تست کردم ، وگرنه کابل لنم کتگوری۵ هست وحشتناکه سرعتش ، متاسفانه لب تابم جدیده ورودی لن نمیخوره ...

+نت خونت چه شرکتیه؟ 

شرکت مخابرات سرعتش از این بیشتر نمیشه ، سرویسم vdsl هست بر بستر فیبرنوری 

چه شهریم هستی؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://dl.magbazi.ir/Pc/open-world/GV-DD/Grand.Theft.Auto.V.1.54-DODI_www.MaGBazi.ir_.part01.rar
اینو بزن دانلود بازم اسکرین بده
والا ما تو بهشهریم تو مازندران
نتمونم vdsl مخابراته که پارسال عوض کردیم مودمو

بهشهری !
پهنای باند شهرت بالاست داداش D:
ممکنه با توجه به شهری ک هستی از تو سرعت بالاترم باشه !
ولی شهری ک من هستم ، پهنای باندش ۴۰ مگ بیشتر نیست که با تبدیل بیت و بایت به هم سرعت اینترنتم به این سرعت میرسه (;
وگرنه توی شهر من ، من فک کنم بیشترین سرعت رو داشته باشم ، هستن دوستانم که نت اونام تا ۴۰ مگ بازه ولی خب ی سری اصول کیفی خط رو رعایت نکردن و زیر ساخت هاشون اونجا خرابه !
 سپاس شده توسط Mohlek
آگهی
(14-04-2021، 15:37)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی در تاریکی به ما زل زده D:
آره با خودتم !

@"Mr. Alef.Shin"
حدسم صحیح بود؟
3 تا صلوات
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Волшебник
(14-04-2021، 15:44)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 15:40)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا ما تو بهشهریم تو مازندران
نتمونم vdsl مخابراته که پارسال عوض کردیم مودمو

بهشهری !
ولی شهری ک من هستم ، پهنای باندش ۴۰ مگ بیشتر نیست که با تبدیل بیت و بایت به هم سرعت اینترنتم به این سرعت میرسه (;
وگرنه توی شهر من ، من فک کنم بیشترین سرعت رو داشته باشم ، هستن دوستانم که نت اونام تا ۴۰ مگ بازه ولی خب ی سری اصول کیفی خط رو رعایت نکردن و زیر ساخت هاشون اونجا خرابه !
خیلیم عالی D=
جدا تا 40 مگ سرعت داری تو شهرتون ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(14-04-2021، 15:47)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 15:44)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهشهری !
خیلیم عالی D=

پهنای باند تا ۴۰ بازه ک تقسیم بشه میشه ۵ مگ ک اسکرین دادم

برای تو تا ۵۰-۶۰ بازه ینی خطتت تا ۵۰-۶۰ داره میکشه ممکنه شهرت ظرفیتش بیشترم باشه
 سپاس شده توسط Mohlek
(14-04-2021، 15:50)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 15:47)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلیم عالی D=

پهنای باند تا ۴۰ بازه ک تقسیم بشه میشه ۵ مگ ک اسکرین دادم

برای تو تا ۵۰-۶۰ بازه ینی خطتت تا ۵۰-۶۰ داره میکشه ممکنه شهرت ظرفیتش بیشترم باشه
عادم گنگش بالا باشه همین میشه D=
ولی جدا خیلی حال میکنم با این سرعت
جالب اینجاس که ما هر ماه 240 گیگ نت میزدیم
بعد مخابرات اومد گفت شما جزو 25 تا از پر مصرف کننده ترین کاربرای شهرین ! مودممونو گرفت و این vdsl رو داد بهمون
دمش گرم واقعا خیلی میزونه
ناشناس
@ʟᴇɪᴛᴏ
http://dl.tabamusic.com/Music/1400/01/Mohammad%20Lotfi%20-%20Etefaghan.mp3

دارم برای عروسیت تمرین میکنم Telegh_01
 سپاس شده توسط ѕααяeη
(14-04-2021، 13:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفر اول @وینکس
دوم @ƁяιƖƖιαηт
سوم @мσнα∂єѕєн
چهارم @ƤᴏᴏƁᴏи
وقتی با من رل بود افراد وسط
پنجم @Sevda_az
ششم @ʟᴇɪᴛᴏ
هفتم @fa.perspolis66

خانوم ها اقایان نفر هشتم با افتخار @shghyegh
شقایق همیشه حواست باشه با کی هستی عزیزم !ولی خب من قصد جداکردنتونو ندارم و فقط بخاطر خودت گفتم

ردشدگان توسط
@lady_tailor
@*Aɴѕel*
@"AVA_MADI*"
@"♡•rainy_girl•♡"
Huh Huh
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط Emmɑ
(14-04-2021، 16:10)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Huh  Huh
آرینTelegh_01
ساعت چند اذانه؟ -___-
 سپاس شده توسط Emmɑ
(14-04-2021، 16:12)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 16:10)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Huh  Huh
آرینTelegh_01
ایواییییی Big Grin Telegh_01Telegh_01Telegh_01
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان