امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

(14-04-2021، 22:50)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 22:48)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Đęąđ.ğïřł
ببخش عزیزم برام اطلاعیه نیومد جوابتو بدم*.^
من خوبم
چ خبر خوش میگذره گل؟¿♡

برای اولین بار باهات موافقم/=

خواهش میکنم♡
شکرر
سلامتی هی بد نمیگذره

خوب بازم شکر ‌
تو این دوره کرونا همین بد نگذرع هم خیلیه*.^♡
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek ، Đęąđ.ğïřł
آگهی
(14-04-2021، 22:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Iam_RIHAM
لطفا برو تو بغض قلم یچی بنویس کار دارم
فردا صبح عانلاین میشه :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ
@"♡•rainy_girl•♡"
ببنین کی اینجاست
سلام خانوم
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(14-04-2021، 22:56)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 22:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Iam_RIHAM
لطفا برو تو بغض قلم یچی بنویس کار دارم
فردا صبح عانلاین میشه :/

آمارش دستته Big Grin
البته زنته دیگه حق داری
#شوخی

(14-04-2021، 22:56)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♡•rainy_girl•♡"
ببنین کی اینجاست
سلام خانوم

وای خجالت کشیدم ی لحظه ^.^
چطوری پسمل خفن؟¿♡
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈ 82
نآشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ
(14-04-2021، 22:59)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 22:56)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♡•rainy_girl•♡"
ببنین کی اینجاست
سلام خانوم

چطوری پسمل خفن؟¿♡
چرا؟(:
خوبم شما چطور؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
نآشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ ، βάરãɲ
(14-04-2021، 23:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تو کما هستم
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(14-04-2021، 23:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 23:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تو کما هستم

تسلیت میگم به خانوادت

نآشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ
(14-04-2021، 23:01)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 22:59)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری پسمل خفن؟¿♡
چرا؟(:
خوبم شما چطور؟

هیچی یهویی انگار یکی مچمو گرفت Big Grin
ی همچین حسی دارم
_
من مث همیشه عالیم ب قول خودت خوب باشین خوبیم*.^♡
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان