امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

(15-04-2021، 14:58)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2021، 14:28)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزارید یه داستان قابل تامل تعریف کنم!

"سه نفر بودیم!
من عاشق دومی...
دومی عاشق سومی...
سومی هم عاشق من بود!"

مسخره و خنده داره یا غمگین و ناراحت کننده؟
این شخصیت روح شما رو نشون میده !
بیخیال و شاد یا زخم خورده غمگین!

ووُ چی میگی دقیقا Telegh_26
چرت و پرت حاصل از بی حوصلگی .____.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(15-04-2021، 10:21)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال چرا در مواقعی که اخطار نداریم نمیتونیم اخطار هایی که قبلا گرفتیم رو ببینیم؟ یه راه حلی که واسه این موضوع دارم اینه که به همه کاربرا یه اخطار ۱۰ درصد مادام العمر بدین تا همیشه بتونن اخطار هایی که گرفتن رو ببینن.

هیئت دولت به دغدغه مندیت نیاز داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق ، βάરãɲ
(15-04-2021، 7:36)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2021، 0:14)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین؟

بله

خوبی جانم؟¿♡
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus
سـلام
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(15-04-2021، 12:25)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2021، 12:22)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامِ گل به تو ای گل نشونم 4xv

سلام از منه یار مهربونم26
تو رو دوست دارم اندازه جونم 40
خوبی آجبییییییی؟29
بلدیاااا گل دختری ♡
خودم یادت دادم؟ یا بلد بودی شیطون :>

قربونت برممم خودت خوبی؟
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، شـــقآیــق
(15-04-2021، 15:27)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2021، 7:36)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله

خوبی جانم؟¿♡

هیچ چیزی نداری به من بگی؟

(15-04-2021، 15:29)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام

درود
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، βάરãɲ ، شـــقآیــق
(15-04-2021، 15:37)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2021، 15:27)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی جانم؟¿♡

هیچ چیزی نداری به من بگی؟

(15-04-2021، 15:29)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام

درود

اتفاقا داشتم بت پیام میدادم*.*
خیلی بهتر شدی*.*♡

سـلام

سلام گل *.*
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(15-04-2021، 15:40)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام

سلام گل *.*
wow
خوبی؟(:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ

بله

خوبی جانم؟¿♡

ممنون ^^

خوبی شما؟
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(15-04-2021، 15:44)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2021، 15:40)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام گل *.*
wow
خوبی؟(:

بعله تو چی؟¿♡

(15-04-2021، 15:46)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی جانم؟¿♡

ممنون ^^

خوبی شما؟

حسین ب من میگی شما/=
یا خدا

@"Musalick"
/= حاجی...
                               توهم زا نیست ...♡

سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان