امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

(26-04-2021، 21:33)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 14:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن بچم خاله زیاد داره): دوس نداری خواهر سهون شی؟

اون اگه زیر دست خواهری مثل من بزرگ شده بود که فرت فرت زنشو نمی‌گرفت زیر باد کتک. - -

وحشیه دیگه چ بکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Medusa ، شـــقآیــق
آگهی
(26-04-2021، 21:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:54)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بخشی از وجود کیم؟p3293cy

احساس میکنم کمبود محبت داری -_-!
چرا همچین فکری کردیD:
و چرا فک کردی اگ کمبودم داشته باشم میام شماها برام جبران کنین:^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus ، THEDARKNESS
(26-04-2021، 21:59)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:53)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Medusa
اِی صنمممممممم

شقایق آی شقایق
اینا چی می‌گن شقایق؟ چه خبره؟ :دی

هیشی):
بهار یچیزی گفت من ادامه دادم):
بعد داستان شد):
الان فقط خودمو میزنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Medusa ، Mohlek ، THEDARKNESS
عجب...
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel* ، Mohlek ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(26-04-2021، 21:59)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وحشیه دیگه چ بکنم

حال خودت چطوره؟

(26-04-2021، 22:01)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیشی):
بهار یچیزی گفت من ادامه دادم):
بعد داستان شد):
الان فقط خودمو میزنم

چرا بزنی؟ دراما که خوبه. خخخخ. :دی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، _sehun_
(26-04-2021، 22:02)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب...

دیدی قاتل نیستم
نآشناس
 سپاس شده توسط Mohlek ، Prometheus ، Medusa ، شـــقآیــق
(26-04-2021، 22:00)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احساس میکنم کمبود محبت داری -_-!
چرا همچین فکری کردیD:
و چرا فک کردی اگ کمبودم داشته باشم میام شماها برام جبران کنین:^

:v
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(26-04-2021، 21:57)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهار بیا یه چیزی به این بگوcry girl

-_-@*VENUS*

صبح بخیر...بیا یه چیزی به من بگو

حقیقتا چند وقت پیشم میگفت من تو گریه میخندم ._.
منم کم کم دارم ازش میترسمممم ._.
قیافه ی کسی که تو گریه لبخند زده ترسناک نیستتتتت؟!؟؟ نیستتتتتتت؟؟؟
 سپاس شده توسط Prometheus ، Mohlek ، THEDARKNESS
(26-04-2021، 22:03)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 22:02)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب...

دیدی قاتل نیستم

روحشه..
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(26-04-2021، 21:58)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:56)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا من قبولت میکنم

ن باعث زحمت میشه 14k

بیا بغل خودم !! *-*
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان