امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40

(14-06-2021، 21:20)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2021، 21:19)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟

بیتربیوت
بیتربیوت
بیتربیوت
بیتربیوت
بیتربیت
بیتربیوتتتتتتتتتتت

خیلی عجیب شدی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(14-06-2021، 21:06)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@мᴇʜяᴀʙ
میشه نری؟لطفا!

میشه بگی چرا برات مهم شدم یهو ؟

( البته من آرمیتا نیستم، صدرا هستم به دعواتون پایان بدید سر این سوء تفاهم)
(14-06-2021، 21:21)Fallen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2021، 21:06)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@мᴇʜяᴀʙ
میشه نری؟لطفا!

میشه بگی چرا برات مهم شدم یهو ؟

( البته من آرمیتا نیستم، صدرا هستم به دعواتون پایان بدید سر این سوء تفاهم)

یهو برام مهم نشدی قبلشم بهت پ.خ دادم چرا بن شدی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(14-06-2021، 21:11)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2021، 13:29)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داش تبلیغات یکتانت بر حسب سرچ های مرورگرته  ...
بعله دوستان از پشت صحنه اشاره میکنن که آب قطع شده :telegh_01:

یکتانت باید بیاد میل کنه 

دسترسیای کوکی کروم من بسته شده، هیستوری سرچم ندارم چون incognito mode میرم توی اینترنت و همیشه هم وی‌پی‌انم روشنه، هیچ دسترسی ای بهم نداره متاسفانه (((:

بعد از اون، خودم که عضوشو ندارم، حتی دوست دخترم ندارم که بگم اون سرچ کرده ((((:
ن داش قضیه خیلی گنگی تر و عمیق تر ازین حرفاس
دسرسی مرورگرتم به اندازه اینا بازه فک کنم
وعلش اصن
اصن من سرچش کردم ولش :telegh_01:
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(14-06-2021، 21:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2021، 21:08)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی تربیت...برو تو اتاقت به حرفات فکر کن -_-

خواهرم ک 6 سال ازم بزرگتره پسر داییم ک 3 سال کوچیکتره دختر عموم ک 8 سال کوچیکتره همه از من کتک خوردن(:

خواهرم که 9 سال ازم کوچیکتره....پسر خالم که یکسال ازم کوچیکتره
پسر داییم که چهار سال ازم بزرگتره...
دختر خالم که پنج سال ازم بزرگتره.
و....
همه فامیل های بنده هستن... و من بی رحم نبوده و تورا الگو قرار نخواهم گذاشت.. و ماهمه پیرو خط امامیم...رای ما همتی

@Fallen
@Medusa
اسمتو دزدید ._.
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، _sehun_ ، Mohlek ، Medusa
همه شیاف کنین فیلمای خلاقانه
سپاس ندین خون به پا میکنم ناموصا
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Prometheus ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(14-06-2021، 21:31)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2021، 21:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهرم ک 6 سال ازم بزرگتره پسر داییم ک 3 سال کوچیکتره دختر عموم ک 8 سال کوچیکتره همه از من کتک خوردن(:

و....
همه فامیل های بنده هستن... و من بی رحم نبوده و تورا الگو قرار نخواهم گذاشت.. و ماهمه پیرو خط امامیم...رای ما همتی

@Fallen
@Medusa
اسمتو دزدید ._.

من وحشیم/: اینطور کنی همه ازت حساب میبرن/:
ای اسم اون همتی چندشو نیار/:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Prometheus ، شـــقآیــق
http://dl.sonarfile.ir/srv/Music/Old/rangarang/3/Bahram-Afsoos-128.mp3

ناشناس
 سپاس شده توسط Mohlek ، Prometheus ، شـــقآیــق
(14-06-2021، 21:21)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2021، 21:20)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیتربیوت
بیتربیوت
بیتربیوت
بیتربیوت
بیتربیت
بیتربیوتتتتتتتتتتت

خیلی عجیب شدی

بودمTelegh_38
(((:

•ناشناس•
(14-06-2021، 21:35)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2021، 21:31)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و....

@Fallen
@Medusa
اسمتو دزدید ._.

من وحشیم/: اینطور کنی همه ازت حساب میبرن/:
ای اسم اون همتی چندشو نیار/:

pمن پسر خوبیم
وحشی بد است
شباهم قبل خواب مسواک میزنم
گمشو شیطان الرجیم..من گول دروغ های تورا نمیخورم

همتی .. همتی...همتی...

(14-06-2021، 21:40)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.sonarfile.ir/srv/Music/Old/rangarang/3/Bahram-Afsoos-128.mp3

اخ این اهنگش :/
خود خود منو میگه -_-
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق ، سهَ‌ند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان