امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

(08-09-2021، 17:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2021، 17:00)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره افکار پوچو قدیمی ای هم داریم
اصنم انتقاد پذیر نیستیم
همش تقصیر زنگه

ای‌ بابا >.<

راستییی برام اون دو تا چیزی که میذاریم دو طرف نام کاربری تا طرف تگ بشه رو میفرستی ؟ .-.
اوهوم Telegh_54

بفرماهید
""
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
(08-09-2021، 17:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2021، 16:55)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

‏آب به مرور زمان سنگ رو میشکافه
‏نه با زور بلکه با تداوم
ن آب میشکافه نه چیزی
فقط باید با چشم خودش ببینه تا بفهمه عع واقعا راس میگفتنا ...

اگه آبی نباشه چشمش میخواد چیو ببینه؟
ناشناس
 سپاس شده توسط Mohlek
@شـــقآیــق
@*Aɴѕel*
من دلم واسه شما دو تا خیلی تنگ شده. خب ؟؟؟؟

(08-09-2021، 17:03)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2021، 17:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای‌ بابا >.<

راستییی برام اون دو تا چیزی که میذاریم دو طرف نام کاربری تا طرف تگ بشه رو میفرستی ؟ .-.
اوهوم Telegh_54

بفرماهید
""

خیلی خیلی سپاس گزارم
 سپاس شده توسط shghyegh ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(08-09-2021، 17:03)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2021، 17:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن آب میشکافه نه چیزی
فقط باید با چشم خودش ببینه تا بفهمه عع واقعا راس میگفتنا ...

خودم اینجوری به خیلی چیزا پی بردم
وگرنه منم رو یه سری مسایل دقیقا عین حرفی که VENUS زد بودم
میخه آهنی بود ولی خب منم سنگ (: تا اینکه خودم دیدم و فهمیدم اشتباه میکردم ...
ناشناس
(08-09-2021، 17:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@شـــقآیــق
@*Aɴѕel*
من دلم واسه شما دو تا خیلی تنگ شده. خب ؟؟؟؟

(08-09-2021، 17:03)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم Telegh_54

بفرماهید
""

خیلی خیلی سپاس گزارم
قربان چشمانت
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط *VENUS*
(08-09-2021، 17:06)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2021، 17:03)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون که میخ و اجبار جواب نمیده
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، shghyegh ، Mohlek
(08-09-2021، 17:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2021، 17:06)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون که میخ و اجبار جواب نمیده

میخ اینجا استعاره از خیلی چیزا میتونه باشه
من منظورم از میخ اینجا همون صحبت بود. همون صحبتی که تو گفتی
حتی با لحن خیلی خیلی مهربانانه
هر جوری که بگی امتحان کردم.
اما بعضی وقتا بعضی آدما رو نمیشه با صحبت راضی کرد
اونجاست که باید رهاش کنی تا خودش تجربه کنه . زندگی کنه. بعدش ممکنه در اثر همین تجربه عقایدش تغییر کنه
 سپاس شده توسط shghyegh
(08-09-2021، 16:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2021، 16:47)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با حرف زدن

سهند هر چیزی حدی داره
شنیدی میگن میخ آهنین نرود در سنگ؟
یا میگن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد، اما کسی که خودشو به خواب زده رو نه؟
بعضیا انعطاف دارن تو عقایدشون . بعضیا نه
نمیشه بحث کردنو با هر کسی ادامه داد

چرا اینجورید شماھا؟ دو کلام نمیشه باھاتون بحث کرد
چرا فکر میکنی من دارم اشتباہ میکنم چرا یبار نمیگی خودت داری اشتباہ میکنی؟
مشکلتون اینجاست کہ اگہ حرفای من از دھن سھند در بیاد قبولش میکنید اما از من ن واقعا نمدونم چرا
مشکلتون اینجاست ک منو اندازہ سر سوزن قبول ندارید وگرن حداقل حرفامو گوش میکردید بعد مخالفت میکردید
غیر اینہ؟
نمدونم والا چی بگم؟
 سپاس شده توسط *VENUS*
(08-09-2021، 17:15)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2021، 16:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهند هر چیزی حدی داره
شنیدی میگن میخ آهنین نرود در سنگ؟
یا میگن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد، اما کسی که خودشو به خواب زده رو نه؟
بعضیا انعطاف دارن تو عقایدشون . بعضیا نه
نمیشه بحث کردنو با هر کسی ادامه داد

چرا اینجورید شماھا؟ دو کلام نمیشه باھاتون بحث کرد
چرا فکر میکنی من دارم اشتباہ میکنم چرا یبار نمیگی خودت داری اشتباہ میکنی؟
مشکلتون اینجاست کہ اگہ حرفای من از دھن سھند در بیاد قبولش میکنید اما از من ن واقعا نمدونم چرا
مشکلتون اینجاست ک منو اندازہ سر سوزن قبول ندارید وگرن حداقل حرفامو گوش میکردید بعد مخالفت میکردید
غیر اینہ؟
نمدونم والا چی بگم؟
به خضرت عباس من منظورم از این پیام اخر تو نبودی lolllzlzlL
من اخه اصلا کی با تو با لحن مهربانانه حرف زدم؟ خداییش کی ؟؟ ._.
ولی توام شاملش میشی
کی گفته من اشتباه نمیکنم؟
من اتفاقا حرفای شمارو خیلی کامل گوش دادم. همشوووو خوندم
خیلی بیشتر از اینکه حرف بزنم گوش دادم
اما قانع نشدم اصلا

اتفاقا همه میدونن رابطه منو سهندم اصلا جالب نیست Telegh_01
باز اگه شقایقو مثال میزدی یه چیزی
 سپاس شده توسط shghyegh ، shahid
ھھہ صدا و سیما ک تو فاز بیست سی است رو میگی ن؟
متسفانہ مرد نیستی و متوجہ نمیشی من چی میگم
شماھا نمیدونید با این کاراتون با مردا چکار میکنید
صرفا عطر سادہ ، لباس عجیب ، مو و... روی ما تاثیر میزارہ
حتی صدای زنونہ تون
تو فقط جلوی مردی بخند و رد شو ببین چیمیشہ
بعلہ دیگ چیزی ک تجربہ کردم رو تجربہ نکردی و فقط بم میگی تعصبی ایرادی ندارہ
عمری با ھمہ جدی حرف زدم اما ھمہ ب شوخی گرفتنم

بله اشتباه از ماست
از این ب بعد جون جونی ها رو جدی بگیرید با همتونم
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط *VENUS* ، shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان