امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

(10-09-2021، 16:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:09)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دختر همسایه رو میگم :>
خدانکنه
تو رو دیدم خوب شدم ^^ تو چی؟
من عالیم اصلا امروز
کلی انرژی مثبت دارم 22
از ۶ بیدار شدم
رفتم نون گرم و تازه خریدم. صبحونه درست کردم چایی گذاشتم
مادرو بیدار کردم واسه صبحونه
از ساعت ۹ قرمه سبزیو گذاشتم رو اجاق گاز که تا ظهر خوب جا بیوفته
یکمم خونه تکونی کردم
کارای مقالمو تموم کردم
خلاصه که خیلی مفید بودم امروز
از خودم راضیم
تو چه خبرا؟

خیلی دوس دارم سبک زندگیم این مدلی باجه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط *VENUS* ، βάરãɲ
آگهی
(10-09-2021، 16:16)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عالیم اصلا امروز
کلی انرژی مثبت دارم 22
از ۶ بیدار شدم
یکمم خونه تکونی کردم
کارای مقالمو تموم کردم
از خودم راضیم
تو چه خبرا؟
چی بهتر از این!
وای فانتزی من اینان @_@
قرمه سبزیییی شتتت دلم خواست
خوشحالم ک روز خوبی داری ^-^

منم رفتم چت روم دوستام و کلی خوش گذروندیم از صبح
انرژی مثبت اهاطم کرده ^^

چقدر عالیییی ^^
بیا مشهد خودم برات درست کنم
امیدوارم همیشه همینجوری شاد و خوشحال ببینمت ❤️

(10-09-2021، 16:17)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر سخت میگیرین شما نوجوونا
صرفا شوخیه همش
سخت نگیر عزیزم

عشق عشق عشقققققق ^^

جووون جووون جووووون

(10-09-2021، 16:11)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتی گوگولی انجمن =^=

بچِلونمتتتت grou
هیچی
فقط میخواستم بگم شما عشق منی 4xv
 سپاس شده توسط shghyegh ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، βάરãɲ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(10-09-2021، 16:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:16)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سالاد شیرازیییییییییییییییییییی

بَه !
به نظر من این دو تا کنار هم یک ترکیب بهشتیه
و قطعا دستپخت من به گرد پای دستپخت مادر شما هم نمیرسه
نوش جونتتتتتت ^^

اوهوم
این چه حرفیه دستپخت شما نخورده طلاس(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، *VENUS*
(10-09-2021، 16:20)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عالیم اصلا امروز
کلی انرژی مثبت دارم 22
از ۶ بیدار شدم
یکمم خونه تکونی کردم
کارای مقالمو تموم کردم
از خودم راضیم
تو چه خبرا؟

این که کاری نداره
فقط باید شب زود بخوابی. رازش اینه
۱۰ بخواب. بقیش حله
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh ، βάરãɲ
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSSFnSOE4Sv5tmM9sJTBHihi56HK8emaDYL4w&usqp=CAU
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(10-09-2021، 16:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:16)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

сейчас только 10 сентября,а у меня уже вся галерея забита в школьной фигне

Telegh_54

خودتی‌-___-

خارج کشور مدارسشون باز شده چون تاریخشون میلادیه

فقط ماییم که تعطیلیم

قانع نشدی؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(10-09-2021، 16:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:16)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی بهتر از این!
وای فانتزی من اینان @_@
قرمه سبزیییی شتتت دلم خواست
خوشحالم ک روز خوبی داری ^-^

منم رفتم چت روم دوستام و کلی خوش گذروندیم از صبح
انرژی مثبت اهاطم کرده ^^

چقدر عالیییی ^^
بیا مشهد خودم برات درست کنم
امیدوارم همیشه همینجوری شاد و خوشحال ببینمت ❤️

(10-09-2021، 16:17)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جووون جووون جووووون

بچِلونمتتتت grou
هیچی
فقط میخواستم بگم شما عشق منی 4xv
من مُلدم 40 31
همچنیییییین

(10-09-2021، 16:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 16:20)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که کاری نداره
فقط باید شب زود بخوابی. رازش اینه
۱۰ بخواب. بقیش حله
مشکلم همینه Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
(09-09-2021، 21:30)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کردم نوشتی رل زدن Telegh_01

منم رل خوندم Telegh_49
فک کنم از زیادی سینگل بودنه Telegh_01

(17-07-2021، 17:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچین ایده ای اصلا چطور به ذهنت رسید

هوووم خیلی خاصه Telegh_32
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، shghyegh
خواهرت

@*VENUS*
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(17-07-2021، 22:55)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نام : شقایق
نام خانوادگی : ندارد
محل زندگی : غار شقی صدر
عینکی هم ینستن
شعار زندگی : میخواد منو بکشهههههه  6
از ویژگی های بارز ایشون میتونیم به مهربونیای بیش از حد اشاره کنیم که اگه بگیم تو روش به چیز خوردن میفتیم و فاز میگیره ...
قیمت : 5 تومن حالا چون شمایین 3 تومنم میدم
@shghyegh

با چ حقی جنس منو میفروشی Telegh_55
این از اول مال من بود و هست و خواهد بوددددد /=
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان