امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

(12-09-2021، 21:10)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:04)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی شماها چجوری چشمک میزنید(:
چرا من نمیتونم پس
میتونم احساسش رو توی مغزت تصور کنم
تو هم مثل همونایی

مثل کدومااااا؟؟؟
آگهی
(12-09-2021، 21:12)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:10)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونم احساسش رو توی مغزت تصور کنم
تو هم مثل همونایی

مثل کدومااااا؟؟؟
اگه یکی بهت چشمک بزنه چیکار میکنی؟
(12-09-2021، 21:13)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:12)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل کدومااااا؟؟؟

بستگی داره کی باشه
اگه یه اسکل تو خیابون باشه ک نمیشناسمش بدم میاد
ولی اگه آشنا باشه خیلی حال میکنم با این حرکت(: کلا چشمک دوس‌ دارم
(12-09-2021، 21:22)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:13)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بستگی داره کی باشه
نه نه نه.بین جنسیت ها چی؟
اگه یه پسری که تو رو دوست داشته باشه و تو اونو دوس داشته باشی اون بهت چشمک بزنه ناراحت میشی؟چشمک فقط استفاده از یک قدرت میان هزاران قدرت انسانه.ولی برداشت های ما عجولانس.مثل راه رفتنه.یک قدرت ساده.
چشمکم فلسفه داره!؟ :|
(12-09-2021، 21:38)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:22)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بستگی داره کی باشه
اگه یه پسری که تو رو دوست داشته باشه و تو اونو دوس داشته باشی اون بهت چشمک بزنه ناراحت میشی؟چشمک فقط استفاده از یک قدرت میان هزاران قدرت انسانه.ولی برداشت های ما عجولانس.مثل راه رفتنه.یک قدرت ساده.

اگه یه پسری ک دوسش دارم بهم چشمک بزنه همونجا غش میکنم(((:

(12-09-2021، 21:43)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(((((((:
 سپاس شده توسط Prometheus
(12-09-2021، 21:44)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:38)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:43)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(((((((:

ای مرض
(12-09-2021، 21:48)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:44)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(((((((:

ای مرض

عجبب(:
 سپاس شده توسط Prometheus
(12-09-2021، 21:52)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:48)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای مرض

عجبب(:

راستییی.
25 درصد نبود.
35 درصده.
(12-09-2021، 21:53)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 21:52)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجبب(:

راستییی.
25 درصد نبود.
35 درصده.

ازتتتتت متنفرمممممممم Telegh_01
تو یکی از منفوووور ترین آدمای زندگی منی
(از حسودی اشک در چشمانش حلقه میزند)
 سپاس شده توسط Prometheus

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان