امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

(13-09-2021، 0:01)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 23:49)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشخور جاییه که من یمدت توش موزالیک بودم (((:

یادش بخیر اون تایم کاش هنوز همون موزایک بودی و با همون حس البت حس من عوض شده تو رو نمیدونم(:

(12-09-2021، 23:59)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شلام

سلام پسر ناز
چطوری؟

(13-09-2021، 0:01)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما راحت بااش  Big Grin
 لازم به الزامات نیست1632

با تو ک راحتم واسه بقیه گفتم
منم دلم واس اون موزالیک تنگ شده ...

حست عوض شده ؟ بدتر ینی ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
(13-09-2021، 0:00)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 23:59)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Smile
 اوگی ،، پس چای و بی قند بنوش من بدم میاد اینجوری  بیشتر اذیت میشم Dodgy
 بی معرفت اذیتیییی Tongue

من با هر لیوان ۴تا قند میخورم عاغااااا crying  Big Grin
ن ن بی معرفت نیستم Rolleyes  Big Grin
 خوش ب حال قند که مصرف کنندش همیشه پای،س Big Grin 
 اع جدی جدی10
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
 سپاس شده توسط shghyegh ، βάરãɲ
(13-09-2021، 0:03)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:00)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با هر لیوان ۴تا قند میخورم عاغااااا crying  Big Grin
ن ن بی معرفت نیستم Rolleyes  Big Grin
 خوش ب حال قند که مصرف کنندش همیشه پای،س Big Grin 
 اع جدی جدی10

اره بابا Cool Big Grin
بهله :ngh:
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(12-09-2021، 20:17)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 19:54)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم مرسی ._.

عرررر شقییییی جرررر خوردمممم  Telegh_01
ترکیب سه تا زبان!
Telegh_01
خیلی کشف بزرگی بود Telegh_20 Telegh_01
بهت ایمان آوردم!
 سپاس شده توسط shghyegh ، βάરãɲ
(13-09-2021، 0:03)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:01)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر اون تایم کاش هنوز همون موزایک بودی و با همون حس البت حس من عوض شده تو رو نمیدونم(:

سلام پسر ناز
چطوری؟
^-^
خوبم مرسی خودت خوبی؟
چخبر؟

مگهومیشه ی نفر بهم بگه دوسم داره و خوب نباشم عالیمممم Big Grin
سلامتی تو چطور؟
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

(12-09-2021، 23:49)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشخور جاییه که من یمدت توش موزالیک بودم (((:

(12-09-2021، 23:59)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شلام

سلام پسر ناز
چطوری؟

(13-09-2021، 0:01)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما راحت بااش  Big Grin
 لازم به الزامات نیست1632

صد درصد اصلش همین Smile

متشکربابت رعایت اصول راحتی Cool
The truth of love is living in heaven with you
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(13-09-2021، 0:03)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پسر ناز
چطوری؟

منم دلم واس اون موزالیک تنگ شده ...

حست عوض شده ؟ بدتر ینی ؟

(:
عام نمیدونم شاید بهتر شایدم بدتر Big Grin
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek
(13-09-2021، 0:05)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:03)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^-^
خوبم مرسی خودت خوبی؟
چخبر؟

مگهومیشه ی نفر بهم بگه دوسم داره و خوب نباشم عالیمممم Big Grin
سلامتی تو چطور؟
بعله اینم هس((:
سلامتیت
چه میکنی؟
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(13-09-2021، 0:04)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 20:17)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
خیلی کشف بزرگی بود Telegh_20 Telegh_01
بهت ایمان آوردم!

به به چه نیک ایمان آورنده ای☆☆☆
ب کسی ک ایمان آورده ایمان آورنده میگن؟
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(12-09-2021، 20:46)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 20:08)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گذشته ها گذشته!
همینش بده ک بزرگ و عاقل شدیم =|
کاش همه بچه بودن!

ز عاقلان جهان هر ک را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد
خلاصه ما ک بزرگ شدیم چیزی توش نبس تو هنوز فرصت داری استفاده کن (:
به گاجم دادی!

من نمیخوام ساعت زود بره ولی میره!
 سپاس شده توسط βάરãɲ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان