امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

(13-09-2021، 0:06)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:03)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دلم واس اون موزالیک تنگ شده ...

حست عوض شده ؟ بدتر ینی ؟

(:
عام نمیدونم شاید بهتر شایدم بدتر Big Grin
البته حسا تغییر میکنه خب ...
منم دیقا همین حسی که داریو دارم
دلم میخواد هی روت کرم بریزم و چرت و پرت بگیم
از یه طرفم میگم نه این خالمونه گنا داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی
(13-09-2021، 0:06)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:04)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهت ایمان آوردم!

به به چه نیک ایمان آورنده ای☆☆☆
ب کسی ک ایمان آورده ایمان آورنده میگن؟
نمد من خودم بدتر خنگم! Telegh_01
 سپاس شده توسط shghyegh
Biggrin 
(13-09-2021، 0:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:03)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش ب حال قند که مصرف کنندش همیشه پای،س Big Grin 
 اع جدی جدی10

اره بابا Cool  Big Grin
بهله :ngh:

باباروهم وارد این نوع بازی شیرین قندوچای کردی؟

مبارک پس جدی شد32
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
 سپاس شده توسط shghyegh
(13-09-2021، 0:07)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:06)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به چه نیک ایمان آورنده ای☆☆☆
ب کسی ک ایمان آورده ایمان آورنده میگن؟
نمد من خودم بدتر خنگم!  Telegh_01

فک کنم بش میگن مؤمن Telegh_59 Telegh_01

(13-09-2021، 0:08)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بابا Cool  Big Grin
بهله :ngh:

مبارک پس جدی شد32
ن ن Telegh_01 اون بابا این بابا نبود . اون بابای تاکیدی بود Cool

من هنگ Big Grin 4fvf
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
Wink 
(13-09-2021، 0:09)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:07)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمد من خودم بدتر خنگم!  Telegh_01

فک کنم بش میگن مؤمن  Telegh_59 Telegh_01

(13-09-2021، 0:08)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارک پس جدی شد32
ن ن  Telegh_01 اون بابا این بابا نبود . اون بابای تاکیدی بود Cool

من هنگ Big Grin  4fvf

به به&_&
آهان آره راست میگی بابا ها اصولاً  تاکید می‌کنند یادم نبود Angel

reset11
 سپاس شده توسط shghyegh
(13-09-2021، 0:14)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:09)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم بش میگن مؤمن  Telegh_59 Telegh_01

ن ن  Telegh_01 اون بابا این بابا نبود . اون بابای تاکیدی بود Cool

من هنگ Big Grin  4fvf

به به&_&

reset11

اره این از لحاظ گرامری بابای تاکید نام دارد Big Grin

4fvf
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(13-09-2021، 0:05)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:01)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر اون تایم کاش هنوز همون موزایک بودی و با همون حس البت حس من عوض شده تو رو نمیدونم(:

سلام پسر ناز
چطوری؟

با تو ک راحتم واسه بقیه گفتم

صد درصد اصلش همین Smile

متشکربابت رعایت اصول راحتی Cool

100تومن میشه /=

(13-09-2021، 0:06)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:05)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگهومیشه ی نفر بهم بگه دوسم داره و خوب نباشم عالیمممم Big Grin
سلامتی تو چطور؟
بعله اینم هس((:
سلامتیت
چه میکنی؟

ارهرمخصوصا بزنی لهش کنی اخ چ حالی میده Angel
هیچی با ی پسر مث فرشته چت میکنم Big Grin
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(13-09-2021، 0:18)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:06)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله اینم هس((:
سلامتیت
چه میکنی؟

ارهرمخصوصا بزنی لهش کنی اخ چ حالی میده  Angel
هیچی با ی پسر مث فرشته چت میکنم Big Grin
(((:
خوشبحال اون پسر که همچین فرشته ای داره باهاش چت میکنه
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(13-09-2021، 0:16)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 0:14)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به&_&

reset11

اره این از لحاظ گرامری بابای تاکید نام دارد Big Grin

4fvf

چ بد تاکیدی است واقعا درست گفتم.
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، shghyegh
(13-09-2021، 0:06)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2021، 20:46)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ز عاقلان جهان هر ک را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد
خلاصه ما ک بزرگ شدیم چیزی توش نبس تو هنوز فرصت داری استفاده کن (:
به گاجم دادی!

من نمیخوام ساعت زود بره ولی میره!

ایول ایول کلمه جدید یادم دادی دمت گرم Big Grin
_
ببین تا میتونی خریت و حماقت کن تو این سالا ک بعدش دیگه نمیتونی تکرار کنی والا من ک از همه خز بازیام راصیم /=
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان