امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [459]

(19-09-2021، 20:05)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2021، 19:56)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا
دست از سر ما بردارین انصافا lolll
اینقدر بدبختی داریم که
چرا راستی از مدیریت برداشته نمیشم یک ماهه درخواست دادم؟
رسیدگی کنین

من متوجه یک تیکه نشدم فقط
الان این محروم شدن حسین تقصیر من بود یعنی ؟ lol
چی شد که به اینجا رسید اصلا؟
من که حتی نمیدونستم چه خبره

خیخیخی
منم همیشه تو بعضی دعواها.
ن سر پیازم ن ته پیاز
ولی همه چی گردنم میوفته

میبینی میگن نتیجه ی کارای من قشنگه؟ ._.
من انگار حسینو محروم کردم‌ ._.
این سهندو امیر اصلا نمیدونن من داشتم از چی حرف میزدم lol
متاسفانه دهنا همیشه بازه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shahid
آگهی
(19-09-2021، 20:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2021، 20:05)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیخیخی
منم همیشه تو بعضی دعواها.
ن سر پیازم ن ته پیاز
ولی همه چی گردنم میوفته

متاسفانه دهنا همیشه بازه

من شوخی میکردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(19-09-2021، 20:15)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2021، 20:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه دهنا همیشه بازه

من شوخی میکردم

نه تو هیچ وقت شوخی نمیکنی
شوخیاتم قشنگ نیست
شوخی یعنی چیزی که وقتی میگی‌ بقیه رو بخندونه
من به اینا میگم «تیکه» نه شوخی چون فقط اعصاب بهم میریزه
شوخیم بود، شوخی جالبی نبود
میایین به من میگین بیا ببین پرهام جونت چی کار کردههه
پرهام جونم؟ کی شد پرهام جونم؟
پرهام یه کار اشتباهی کرده اصلا به من چه ربطی داره؟
من اصلا یک هفتست نمیام اینجا
حالمم از جو اینجا و جو مدیریت و همه چیش بهم میخوره
از اتاق عمل‌ اومدم بیرون میگم خدایا چه خبره
یکمممم انسانیت چیز خوبیه در کل

صحبت منم راجب اینکه با پرهام حرف زدم اصلا ربطی به این مسائل نداشت
کمکی بود که فاطمه ازم خواسته بود و امیدوارم تونسته بوده باشم کمک کنم
(19-09-2021، 20:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2021، 20:15)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شوخی میکردم

چرا میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
من الان فهمیدم چه خبره
خیلی مسخره بود جریانش
خندشون نمیگیره؟بچه بازی؟ جمع کنید بابا
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط *VENUS* ، shahid
(19-09-2021، 20:27)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان فهمیدم چه خبره
خیلی مسخره بود جریانش

خیلی مسخره بود
مسخره تر اینکه من از دنیاااا بی خبر ، اینجا رو سر من خراب شدن

(19-09-2021، 20:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2021، 20:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا میکنم

پس‌ شوخیات خیلی مزخرفه
اسمشو شوخی نذار
واسه بهم ریختن اعصاب بقیه تیکه میندازی
این کلمه مناسب تره واسه حرفای تو
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، shahid
(19-09-2021، 20:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2021، 20:27)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان فهمیدم چه خبره
خیلی مسخره بود جریانش

خیلی مسخره بود
مسخره تر اینکه من از دنیاااا بی خبر ، اینجا رو سر من خراب شدن

من اول فکر کردم فقط جریان شقایق با پرهام بود
این حرفای بعدش خیلی بد بود
نمیفهمم اصلا
کسیو نمیشناسین قضاوت نکنین جلو بقیه ازش حرف نزین توروخدا
اینا چی بود من خوندممممممممممممم؟

چرا تو ؟تو که اصلا نبودی ؟اصلا ربطی به تو نداره بین چند نفر دیگه اس
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط *VENUS*
(19-09-2021، 20:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا میکنم
اینجام هسی؟
Vibe
(19-09-2021، 20:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا میکنم

پس‌ شوخیات خیلی مزخرفه
اسمشو شوخی نذار

سنس آو هیومر همیشه میتونه رو مخ باشه. حتما عادت نداری چون من با دوستام شوخیای خیلی بدتر هم میکنم.

ولی خب اگه تیکه هم بندازم در جواب تیکه های قبلیه. یعنی همیشه تو مود ضد حمله م.

(19-09-2021، 20:32)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا میکنم
اینجام هسی؟

بل بله
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
(19-09-2021، 20:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس‌ شوخیات خیلی مزخرفه
اسمشو شوخی نذار

سنس آو هیومر همیشه میتونه رو مخ باشه. حتما عادت نداری چون من با دوستام شوخیای خیلی بدتر هم میکنم.

ولی خب اگه تیکه هم بندازم در جواب تیکه های قبلیه. یعنی همیشه تو مود ضد حمله م.

(19-09-2021، 20:32)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجام هسی؟

بل بله

من دوستت نیستم که با من شوخی کنی
کلا خودت بهم گفته بودی دوست داری این کار‌و
وقتی حوصلت سر میره اینجوری با حرفات آدمارو ناراحت میکنی
چون واست لذت بخشه
و گفته بودی حتی پشیمونم نمیشی از چرندیاتی که گفتی

خب به نظرم ادم سالم اینجوری نیست

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان