امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [459]

(21-09-2021، 23:01)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:00)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا ابلفضل D:
سعی کن خیلی خودتو به قرص عادت ندی ؛
بدنت نسبت بهش مقاوم میشه و در مواقع نیاز دیگه اثر نمیکنه
عوارض هم که جای خود

قرص همون مواد مخدر ولی در راه درمان

مواد مخدر Telegh_26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(21-09-2021، 23:02)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:00)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم نیس از دیدن چت شماها لذت میبرم._.
با اسب سفید میای و بعد؟! D:
نبر زشت حرف +۱۲۰ میزنیم بی ادب میشی.

سوارت میکنم از اسب بیفتی منم بخندم بهت

(21-09-2021، 23:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)وی مث گاوی که پارچه قرمز دیده عصبیه(

گفتم نننننننننننننننننننننننننننننه
فقط شنبه ها تلوخدا

تو یه درصد فک کن یه صدم ثانیه
لوس حرف نزن بت نمیاد لولو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
(21-09-2021، 23:02)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:00)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم نیس از دیدن چت شماها لذت میبرم._.
با اسب سفید میای و بعد؟! D:

(21-09-2021، 23:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)وی مث گاوی که پارچه قرمز دیده عصبیه(

گفتم نننننننننننننننننننننننننننننه
فقط شنبه ها تلوخدا

ی جور حرف میزنی انگار 10 سالمه :/ تمومش کن دیگه خب
خیلی بیشعوریTelegh_01Telegh_01Telegh_01
Karlina
(21-09-2021، 23:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:01)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرص همون مواد مخدر ولی در راه درمان

مواد مخدر Telegh_26

بله مواد مخدر
یه قرصایی هست بخوریشون حس خوبی داری ولی یه مدت نخوری خمار میشی
تدبیر امید
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(21-09-2021، 23:00)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:58)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01 عجبببب
چی فکر کردی پس منو روی انتخاب هایم دقیقم Cool

آفرین آفرینن میپسندم(((:
(21-09-2021، 23:05)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط شنبه ها تلوخدا

تو  یه درصد فک کن یه صدم ثانیه
لوس  حرف نزن بت نمیاد لولو
حالا که اینطوری شد میدزمش Cool

کجاشو دیدی لوس حرف زدنمو فقط ستین میدونه چقدر لوسم Big Grin

(21-09-2021، 23:05)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط شنبه ها تلوخدا

ی جور حرف میزنی انگار 10 سالمه :/ تمومش کن دیگه خب
خیلی بیشعوریTelegh_01Telegh_01Telegh_01
ده سالت نیس ده سالو نیمته Angel

تازه فهمیدی از اول بودم Big Grin
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، لــــــــــⓘلی
(21-09-2021، 22:59)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:56)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با گیتار که نمیشه مخشونو زد
بایدد مایومو بیارم Telegh_01

Telegh_01Telegh_01ای منحرف باش بیار منم میارم اخ اخ پسر جیگرا برین کنار ک ما اومدیم

(21-09-2021، 22:57)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه
جوووون

میمیرما8

جووون تو فقط مایوتو بیار Big Grin
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(21-09-2021، 23:07)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:00)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی فکر کردی پس منو روی انتخاب هایم دقیقم Cool

آفرین آفرینن میپسندم(((:
اه پسند کردی مبارکه دست جیغ هورااااااا Angel
(21-09-2021، 23:07)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:05)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو  یه درصد فک کن یه صدم ثانیه
لوس  حرف نزن بت نمیاد لولو

FBI دستاتو بزار رو سرت دو زانو بشین زمین اسلحتم بنداز دخر مردومو میدزدی

با هر کی میخوای لوس بهرف حداقل با من درس بخرف که واقعا بت نمیاد

(21-09-2021، 23:08)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 22:59)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01Telegh_01ای منحرف باش بیار منم میارم اخ اخ پسر جیگرا برین کنار ک ما اومدیم

میمیرما8

جووون تو فقط مایوتو بیار Big Grin

ژوووووون دو تا منحرف
من تشک بادیمم میارمم افتابم بگیریمTelegh_01
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(21-09-2021، 23:09)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:07)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

FBI دستاتو بزار رو سرت دو زانو بشین زمین اسلحتم بنداز دخر مردومو میدزدی

با هر کی میخوای لوس بهرف حداقل با من درس بخرف که واقعا بت نمیاد

یه سارق حرفی با افتخار می میره ولی تسلیم نمیشه.

باش بابا گارد نگیر بانو
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان