امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [459]

(21-09-2021، 23:37)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:36)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم شیکست یه زمانی میگفتی من.....
هی تتیغم کو....
سیر ترشی ارزونی خودت اصنن

جررررر Telegh_01
گریه نکن ):

نه دیگه هییی Adore
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
آگهی
(21-09-2021، 23:39)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:37)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جررررر Telegh_01
گریه نکن ):

نه دیگه هییی Adore

))))):
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(21-09-2021، 23:32)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:31)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم ک اینجا پسر [:
اصلو نگفتی
مدالامو میخوای یا نه؟

معرفی؟ 
چرا که نه

(21-09-2021، 23:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:31)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ههههههه
چطور دلت میاد اکانت دیگه بزنی؟
من تو اون یکی اکانتم یه عالمه قدرت داشتم بخاطر توطئه علیه ال جی بی تی بن شد
واسه این یکی کلی دردسر کشیدم

من اگه رمز اونو یادم بیاد میرم توش مرض ندارم کع

(21-09-2021، 23:31)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم ک اینجا پسر [:

خب من تو نصفشون ک درحال آسیب دیدنم |||= Telegh_01
اقا اخیر خوابی دیدی همونو بگو._.

خیلی مبهم یادمه خواب دیدم تو ی فاضلابیم ||||: و ی چیزی تو آبا داره حرکت میکنه اصن معلوم نبود چیه 
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(21-09-2021، 23:39)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:39)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دیگه هییی Adore

))))):

She Dead
به در نگاه میکنمو اه میکشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
(21-09-2021، 23:40)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:32)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلو نگفتی
مدالامو میخوای یا نه؟

معرفی؟ 
چرا که نه
نه اصل مطلبو
خب دو تا از سه تاشو انتخاب کن با لینک بزا تو امضاBl8Bl8Bl8Bl8Bl8Bl8Bl8
Everything is Temporary(:
(21-09-2021، 23:40)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلو نگفتی
مدالامو میخوای یا نه؟

معرفی؟ 
چرا که نه

(21-09-2021، 23:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اگه رمز اونو یادم بیاد میرم توش مرض ندارم کع

اقا اخیر خوابی دیدی همونو بگو._.

خیلی مبهم یادمه خواب دیدم تو ی فاضلابیم ||||: و ی چیزی تو آبا داره حرکت میکنه اصن معلوم نبود چیه 

1.اگر خواب ببینید درون فاضلابی راه می روید ، علامت آن است که در آینده ای نزدیک دردسر گریبانتان را خواهد گرفت . اگر خواب ببینید آب فاضلاب گل آلود است ، علامت آن است که مدتی کوتاه به نومیدی دچار خواهید شد.
۲ـ اگر خواب ببینید هنگام راه رفتن از فاضلاب پایتان خیس می شود ، علامت آن است که تفریحات و خوشگذرانیها بعدها به زیان شما تمام خواهد شد.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(21-09-2021، 23:31)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:29)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خواستم اما تو به اون گفتی منو بکشه چطور دلت اومد crying

اون عشق منه
تینا اگه با این حرف بزنی دیگ میرم برم نمیگردما
@"^t!ana^"
اوه اوه قضیه ناموسی شده.

رومین خانوم(فقط شوخیه) Sad

(21-09-2021، 23:32)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:29)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا ننگ بودن خوبه ها Big Grin

بگو سیری لطفا Sad
برا منی که معلمام میگن نخبه میشم اما  خودم میگم پخمه هم نمیشم ننگ بده._.
نه فقط سیر ترشی
نه نخبه میشی نه پخمه.

یه فردا مفید برای جامعه میشی.

باش هر جور راحتی

(21-09-2021، 23:36)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا ننگ بودن خوبه ها Big Grin

بگو سیری لطفا Sad
حالا نمردی که(:
وقتی خواستی بمیرم حتی تو خیالت تیری زدی به روحم.

تیری که مانند خنجر نابود کرد دل عاشقم را
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(21-09-2021، 23:42)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی؟ 
چرا که نه

1.اگر خواب ببینید درون فاضلابی راه می روید ، علامت آن است که در آینده ای نزدیک دردسر گریبانتان را خواهد گرفت . اگر خواب ببینید آب فاضلاب گل آلود است ، علامت آن است که مدتی کوتاه به نومیدی دچار خواهید شد.
۲ـ اگر خواب ببینید هنگام راه رفتن از فاضلاب پایتان خیس می شود ، علامت آن است که تفریحات و خوشگذرانیها بعدها به زیان شما تمام خواهد شد.

این آخرین چیزی بود ک نیاز بود بشنوم|||: 
این زندگی دیگه ارزششو نداره|||:

(21-09-2021، 23:41)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی؟ 
چرا که نه
نه اصل مطلبو

خب من گیج شدم 
عه 
چ کاریه 
این مدالا تو قلب منن Telegh_01
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(21-09-2021، 23:36)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:23)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه جان ما؟

افرین

میگذره  Tongue

آری دیگر آری [:
D:
بیشتر بگذره
اری اری نکن زشته اه

با خواهر تو جهنم بهشه Tongue
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(21-09-2021، 23:47)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2021، 23:41)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اصل مطلبو

خب من گیج شدم 
عه 
چ کاریه 
این مدالا تو قلب منن Telegh_01
پس من تا الان داشتم چیکار میکردم ای خدا...
به اسم خودت باشه نه اینکه از من گرفتی
Everything is Temporary(:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان