امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [459]

(24-09-2021، 23:06)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 23:04)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برووووو سوالاااروو جواب بده دیگهه

فردا بعد مدرسه.
خستم الان.

))):
 سپاس شده توسط Prometheus
آگهی
(24-09-2021، 22:57)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 22:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جررررر
ھروقت تونستی شعر بگی بعد بیا جلو

داش من شعر میگم تو شررر میگی :crazy:

بیشین بینم باو
گدابازی بسہ شاعر مردمی
تو ذغال دیدی من منقلشو از اول تا آخر
از آخر تا اول
دیدم از تو بدترشو
پس بزار بت بگم آخرشو ک
میگن داغ بازار خیلیا
شروع ما پایان خیلیاست
این خیلی تلخہ واسہ خیلیا

افتاد؟
 سپاس شده توسط Prometheus
(24-09-2021، 23:06)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 22:55)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که من تنها میشم یا نمیشم خودم هم نمیتونم تایین کنم
من منظورم فقط حرفای منفی نبود کلا گفتم و ربطی به زندگی کردن تو نداره
بعضی حرفاتو درک نمیکنم
الان وقتی تو میگی واسه بقیه زندگی نمیکنی چرا پس حس میکنی محکوم شدی طبعا باید برات مهم نباشه دیگه
اعتقادات و رفتار و تربیتش و صد درصد دوران کودکیش

پس از من بشنو ھمہ تنھا میشن ی زمانی میزارنت تو قبر و فراموش میشی و تا پای قبر بیشتر باھات نمیان حتی شاید ختمت ھم نیان اونجاست ک میفھمی تنھایی بعد خدا بھت میگ از تو انتظار نداشتم
آخہ واسم سوالہ چجوری میتونی اینقد شاد باشی؟
واااو عاشق اینجور جملہ ھام
خوب آرہ اما چجوری میشہ اھمیت نداد؟
پس چرا تاریخ ی چیز دیگ رو میگ؟
این تنهایی با اون تنهایی فرق میکنه
من اونقدرام شاد نیستم از کجا فهمیدی شادم؟
نمیشه اهمیت نداد میشه تاثیرشو کم کرد
تو نظر منو پرسیدی نگفتی تاریخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط shahid
(24-09-2021، 23:13)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 23:06)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس از من بشنو ھمہ تنھا میشن ی زمانی میزارنت تو قبر و فراموش میشی و تا پای قبر بیشتر باھات نمیان حتی شاید ختمت ھم نیان اونجاست ک میفھمی تنھایی بعد خدا بھت میگ از تو انتظار نداشتم
آخہ واسم سوالہ چجوری میتونی اینقد شاد باشی؟
واااو عاشق اینجور جملہ ھام
خوب آرہ اما چجوری میشہ اھمیت نداد؟
پس چرا تاریخ ی چیز دیگ رو میگ؟

لحنت عوض شد
فک کنم رفتم رو مخت
ادامہ بدم دعوا میشہ و دوست ندارم با تو دعوا کنم
پس اگ نبودم تو بگو حداقل شعور داشتم
تا حالا ب اینا فکر نکردہ بودی ن؟
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(24-09-2021، 23:19)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 23:13)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لحنت عوض شد
فک کنم رفتم رو مخت

نه دعوا نمیشد
من کلا خیلی فکر میکنم خیلی حالا به هرچی
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط shahid
(24-09-2021، 23:24)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 23:19)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لحنت عوض شد
فک کنم رفتم رو مخت

نه دعوا نمیشد
من کلا خیلی فکر میکنم خیلی حالا به هرچی

تجربہ اینجوری داشتم
خوبہ
اما خیلی فکر نکن چون میشی یکی مث من

داش پرھاممون چطورہ؟

شب خوبی بود اما اصلا حال نداد
اربعین کسی توفیق داشت مارو فراموش نکنہ
گود افترنایت
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(24-09-2021، 19:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 19:38)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله تعداد شوهرات از تعداد بچه های مردم بیشتره:|
کار خوبی کرد احسنت...
حسودیت میشه؟14k
ممنون از لطفتون عشگم چرا شرمنده میکنی اخه؟
حسادت داره مگه  Telegh_01

جون خودت چ قدر حس شرمندگی هم داری :/
 سپاس شده توسط Emmɑ
جینگیلی جینگیلی قناری kaffe2
=/
/=

ناشناس -_-
طبق تجربه: شهید مدیر بعدی اینجا خواهد بود.
ناشناس
(25-09-2021، 5:30)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طبق تجربه: شهید مدیر بعدی اینجا خواهد بود.

جررررر

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان