امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [460]

(29-09-2021، 7:58)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 7:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از بالا منبر؟

نه از بالا گنبد

نههه از بالا متاره-_-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16294070130802

بگيييييد!._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
آگهی
(29-09-2021، 8:08)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 7:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا پایین

وقتی پرو هستش :

وقتی حرف تو دهن آدم میزاره:

وقتی تحت تاثیر چیزای مختلف آدمای اطرافشو یادش میره :

وقتی بلد نیست ارسالشو تمیز بفرسته :

وقتی حقیقت یه سری چیزا رو نمیدونه :

وقتی داره وقتمو تلف میکنه:

همینکه از دیروز به این قضیه گیر دادی خودش نشون میده حق با منه:
و اینکه این مورد تازه ای هم که اضافه کردی
باهوش میدونم topicعه تصحیح کیبوردم فعاله من میزنم تاپیک چون از قبل یبار اشتباه نوشتم تایپیک مینویسه
گفتگو آزاد | نُسخه [460] 51
"باشه هر چی تو بگی، حالا مثل بچه ها ادامه نده"

بیا پایین

(29-09-2021، 8:27)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 7:58)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه از بالا گنبد

نههه از بالا متاره-_-

بگيييييد!._.

از بالا هواپیما بیا پایین
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، ᗩᐯᗩ⁷
(29-09-2021، 8:41)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 8:08)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینکه از دیروز به این قضیه گیر دادی خودش نشون میده حق با منه:
و اینکه این مورد تازه ای هم که اضافه کردی
باهوش میدونم topicعه تصحیح کیبوردم فعاله من میزنم تاپیک چون از قبل یبار اشتباه نوشتم تایپیک مینویسه
"باشه هر چی تو بگی، حالا مثل بچه ها ادامه نده"

بیا پایین

(29-09-2021، 8:27)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههه از بالا متاره-_-

بگيييييد!._.

از بالا هواپیما بیا پایین
از رو زحل بيام؟
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
(29-09-2021، 10:57)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسود ترین: @"ƤᴏᴏƁᴏи" شما حسود نیستین غیرتی هستین ^^
جررررر
من اول اخر به یکی حسودی کردم والا._.
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، ᗩᐯᗩ⁷
(29-09-2021، 4:20)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

پر حرف ترین: این دیگه مطمئنا و بدون هیچ شکی @Mohlek

تو گ.آ ۴۵۹ ؛ من از ۲۰۰۰ تا پیام بین ده کاربر ؛ فقط ۸۰ تاشو فرستادم ؛ تو ۲۱۰ تا پیام حدودا
اونوقت بدون شک من پر حرف ترینم Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، ραтяιcια ، سهَ‌ند ، Prometheus
(28-09-2021، 23:29)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متین ترین:با اینکه نمیشناسمت به نظرم خودت خیلی متینی
ممنون گُل ! Telegh_27
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
(29-09-2021، 11:13)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 4:20)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

تو گ.آ ۴۵۹ ؛ من از ۲۰۰۰ تا پیام بین ده کاربر ؛ فقط ۸۰ تاشو فرستادم ؛ تو ۲۱۰ تا پیام حدودا

شوخی بود برادر

ینی اصن کل این لیستا مثل کارنامه ی مدرسه س. فاقد ارزش و اعتبار
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، [ SouL ] ، Prometheus ، Mohlek
(29-09-2021، 11:13)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

پشمك سهند فقط 130 تا فرستاده 230 تا رو من فرستادم .____.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، ᗩᐯᗩ⁷ ، Mohlek
(29-09-2021، 12:01)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا میفهمید شما؟(:

(29-09-2021، 11:29)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2021، 23:29)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متین ترین:با اینکه نمیشناسمت به نظرم خودت خیلی متینی
ممنون گُل ! Telegh_27

Heart
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، [ SouL ] ، ᗩᐯᗩ⁷
(29-09-2021، 12:03)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 12:01)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا میفهمید شما؟(:

(29-09-2021، 11:29)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون گُل ! Telegh_27

Heart

پشمكم *-* تو اپل نميتوني ببيني اما تو لبتاپ و مانيتور طور
اين عكس ميايد
https://s4.uupload.ir/files/screenshot_2021-09-29_123854_htft.png
https://s4.uupload.ir/files/screenshot_2021-09-29_123912_03u5.png
+
@نــــــــــⓐنسی

.-. ببين چي پيدا كردم._.
اين همون اقاي مهربوني نيس كه ارومت كرد؟Telegh_01
https://s4.uupload.ir/files/screenshot_2021-09-29_123634_w198.png
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان