امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [460]

(04-10-2021، 10:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 10:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_- بابا قوي
بزن به تخته بدنت قوي بوده خو
ميگم عوارضش بستگي به بدنتون داره-_-

آسترازنکا باز عوارض داره ولی سینوفارم ندیدم کسی بگه عوارض داره :/ من اصن زدم درد هم حتی نداشت

-_- من سينوفارم زدم عوارضم داشت-_-
استرازنككا هم باز به اون ادم داره هر چقدر بدنت قوي تر مقاومتت در برابر واكسن بيشتر
اصلا واكست همون ويروسه كه ضعيف شده و وارد بدن ميكنن تا بدن پادتن بسازه پس ممكنه حالتا رو داشته باشي(:
هر كي بدنش قوي تر باشه عوارض كمتري به همراه داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی
(04-10-2021، 10:06)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 10:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آسترازنکا باز عوارض داره ولی سینوفارم ندیدم کسی بگه عوارض داره :/ من اصن زدم درد هم حتی نداشت

منم استرا زدم عوارض نداشت خانواده سینوفارم زدن عوارض داشتن شدیدبستگی ب بدن داره ، کجا الکی میگیم؟

عجیبه

(04-10-2021، 10:07)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استرازنككا هم باز به اون ادم داره هر چقدر بدنت قوي تر مقاومتت در برابر واكسن بيشتر
اصلا واكست همون ويروسه كه ضعيف شده و وارد بدن ميكنن تا بدن پادتن بسازه پس ممكنه حالتا رو داشته باشي(:

نه سینوفارم فرق داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، βάરãɲ
(04-10-2021، 10:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 10:06)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم استرا زدم عوارض نداشت خانواده سینوفارم زدن عوارض داشتن شدیدبستگی ب بدن داره ، کجا الکی میگیم؟

عجیبه

عجیب نیست عادیه
همین برکتم همینجوری بود
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(04-10-2021، 10:07)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه اینجوری نیستن
بعضیا واکسن مرده هستن مثل برکت
بعضیا ویروس ضعیف شده سرماخوردگی ، نمیدونم چی چی شامپانزه هستن مثل استرازنکا
بعضیا بر اساس ژنتیک mRNA هستن مثل فایزر و مدرنا

مثلا من استرا زدم چون ویروس سرماخوردگی بود ، انگار سرما خوردم ، عوارض سرماخوردگی یکم داشتم ، الانم گاهی اونجوری میشم
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-10-2021، 10:10)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 10:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجیبه

عجیب نیست عادیه
همین برکتم همینجوری بود

نه حتما به اونایی که عوارض نداشتن واکسن نزدن. آب مقطری چیزی بوده
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ

عجیبه

نه سینوفارم فرق داره
نه نداره اتفاقا سينوفارم عوارضش كمتره(:
هيچ وقت هيچ واكسني بي عوارض نيست اون بدن تو عه كه مقاومتش بالاست(:
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(04-10-2021، 10:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجیبه

نه سینوفارم فرق داره
نه نداره اتفاقا سينوفارم عوارضش كمتره(:
هيچ وقت هيچ واكسني بي عوارض نيست اون بدن تو عه كه مقاومتش بالاست(:

آره اگه واقعا واکسن بود عوارض داشت. پس واکسن نزدن
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
با این اوصاف من اگ بزنم میمیرم ک 129f
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-10-2021، 10:12)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه اینجوری نیستن
بعضیا واکسن مرده هستن مثل برکت
بعضیا ویروس ضعیف شده سرماخوردگی ، نمیدونم چی چی شامپانزه هستن مثل استرازنکا
بعضیا بر اساس ژنتیک mRNA هستن مثل فایزر و مدرنا

مثلا من استرا زدم چون ویروس سرماخوردگی بود ، انگار سرما خوردم ، عوارض سرماخوردگی یکم داشتم ، الانم گاهی اونجوری میشم

واقعا استرازنكا زدي؟(:

-
استرازنكا اثر دهيش از همه بيشتره(:
و همينطور عوارضش
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، βάરãɲ
(04-10-2021، 10:15)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 10:10)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجیب نیست عادیه
همین برکتم همینجوری بود

نه حتما به اونایی که عوارض نداشتن واکسن نزدن. آب مقطری چیزی بوده

عوارض نداشتن که اشتباهه ، خیلی عوارضش کمه ، مثلامادر من هیچ عوارضی نداشت ، فقط یکم منگی و گیجی داشت ، خیلیییی کم ، که به اصطلاح میشه گفت عوارض نداشت !
بعضیا انقدر عوارضشون کمه ک نمبشه گف عوارض و اینکه میلیون میلیون دارن واکسن میاره ، الان فکر نکنم بخوان اب مقطر بزنن که دوباره وضع کرونا بدتر از این بشه
 سپاس شده توسط βάરãɲ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان