امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [461]

(18-10-2021، 19:49)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2021، 19:45)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره

نمیدونم
خبر نمیگیری گفتم شاید سقط شدی

جون.نمیام زیاد...

(18-10-2021، 22:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2021، 19:49)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون.نمیام زیاد...

شکست عشقی خوردی؟

(18-10-2021، 20:28)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرعتشو نداري اخه بچه

هه

(18-10-2021، 22:23)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم چی میگی
منم همینکارو میکنم
ولی یسری موانع دارم که فقط احتیاج به زمان داره

زمان خیلی مهمه ولی خب بعد رفتنش بر نمیگرده

اره داپش خدا ایشالله نصیبت کنه
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
آگهی
(19-10-2021، 12:58)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون.نمیام زیاد...

(18-10-2021، 22:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکست عشقی خوردی؟

هه

زمان خیلی مهمه ولی خب بعد رفتنش بر نمیگرده

صبر کن صبر کن برم تخمه بخرم بعدش بگو ماجرا چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Prometheus
(19-10-2021، 13:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2021، 12:58)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس تا بری و برگردی منم یه سری خودکشی کنم و بیام.

*صدای مهراب
(19-10-2021، 11:51)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا از الان خودکار گذاشته جیبش تا سر کنکور به مشکل بر نخوره"-"

مداد باید ببری سر کنکور

(19-10-2021، 13:01)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2021، 13:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*صدای مهراب

نمیخواد تو خونه داشتیم
 سپاس شده توسط Prometheus ، ᗩᐯᗩ⁷
(19-10-2021، 11:38)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2021، 10:34)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه كار نميكنه*-*
جووون
قرارم فردا كوهستان اشباح(((:

عه
بمولاا
مبسیسمیم توهم خوندیش؟جاعان دوازده سال از زندگیم گذشته(;
یا 13عم؟
0-0ولی بابام میگه 14 ک
14 میشه فکر کنم دوم راهنمایی
ولش اصن مهم نیته._.
بيمولا كه
چيو دقيقا؟
تو هم بگو 14 ._.
منم ميگم 16Telegh_01
نيتت چيع؟
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
(13-10-2021، 22:39)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2021، 21:30)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقابه؟

ن.
فنچه.
@Medusa

فنچکه. 
 سپاس شده توسط Prometheus
(19-10-2021، 13:22)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فنچکه. 

چ هماهنگ آن شدیم D:
 سپاس شده توسط Medusa
(19-10-2021، 13:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2021، 13:22)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فنچکه. 

چ هماهنگ آن شدیم D:

این مشخص می‌کنه که روحمون به هم وصله. :*
 سپاس شده توسط Emmɑ
(19-10-2021، 13:01)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2021، 11:51)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مداد باید ببری سر کنکور

(19-10-2021، 13:01)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*صدای مهراب

نمیخواد تو خونه داشتیم

خوبه.

(13-10-2021، 22:39)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن.
فنچه.
@Medusa

فنچکه. 

129f فنچک پیر.
(19-10-2021، 13:01)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مداد باید ببری سر کنکور

*صدای مهراب

نمیخواد تو خونه داشتیم

من میخوام متفاوت عمل کنم، البته چند سال دیگه0-0
خدایی چرا گفتم خودکار
کدوم آزمونیو با خودکار دادن که کنکورو بدن، اونم تستی
#یک_مغر_داغ_کرده_سرکلاس._.

(19-10-2021، 12:46)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2021، 11:38)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه
بمولاا
یا 13عم؟
0-0ولی بابام میگه 14 ک
ولش اصن مهم نیته._.

یکی اصلا به پیامای من لازم نیست جواب بده

اونی چان من تا پ.خ میاد حمله میکنم بمولا
چیو ندیدمT^T

(19-10-2021، 13:22)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه
بمولاا
یا 13عم؟
0-0ولی بابام میگه 14 ک
ولش اصن مهم نیته._.
بيمولا كه
چيو دقيقا؟
تو هم بگو 14 ._.
منم ميگم 16Telegh_01
نيتت چيع؟

هیچی فک کردم یه کتابیو میگی ولش
._.تو 15 ای ولیا
0-0خون آشام شدن
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان