امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [461]

(22-10-2021، 14:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما شوخیای سهند و جدی میگیرید واقعا؟

دقیقا Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(22-10-2021، 14:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 14:12)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از پ.خ ھامون خبر نداری ک
اصن میدونی بینمون چی گذشتہ کہ بیخبر جبھہ میگیری؟
میتونستی تو همون پ.خ هم مشکلتو حل کنی مگه نه؟^^

بش بگم دستت دردنکنہ ک باعث شدی با تموم مدیرا دعوا راہ بندازم بخاطر عقدہ ای بودنت؟
بعدشم خواستم مدیرایی مثل @امیرحسین و @*VENUS* باخبر شن قضیہ چیہ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ
(22-10-2021، 14:17)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند
چی بخورد این جماعت دادی من کنجکاوم:/
سهند دوستِ مجازیمونه و من اجازه نمیدم کسی دوستامو تحقیر کنه یا اذیت کنه و...
شما هم خصوصیاتتو خوب کن ببین طرفت میشیم یا نه!
(22-10-2021، 14:22)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 14:17)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند
چی بخورد این جماعت دادی من کنجکاوم:/
سهند دوستِ مجازیمونه و من اجازه نمیدم کسی دوستامو تحقیر کنه یا اذیت کنه و...
شما هم خصوصیاتتو خوب کن ببین طرفت میشیم یا نه!

مثل خودتون و سهند و بعضیای دیگه حاضر نیستم بخاطر
صمیمیت سه چار تا دختر و باحال بودن سه چار تا پسر به شخصیت خودم خیانت کنم
Everything is Temporary(:
(22-10-2021، 14:21)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 14:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بش بگم دستت دردنکنہ ک باعث شدی با تموم مدیرا دعوا راہ بندازم بخاطر عقدہ ای بودنت؟
این همه مدت شیخا واس مردم منبر رفتن
یبارم ما بریم ((:
ببین داداش من
وقتی یکی یهو میاد بت میگه فلان اتفاق افتاده ط؛ اون هم بدون هیچ مدرکی اینو بت میگه
یا داره بات شوخی میکنه
یا داره شر تفت میده
بیخیال
یکم واقع بین باش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh
(22-10-2021، 13:56)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 13:18)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب آداب دارد دابش
قضیه چیه

ھیچی داش
اومدہ بم میگہ حسام ی نامردہ خائنہ کہ فقط میخواد اذیتم کنہ یا یہ کاری کنہ بن شم
بعد بم میگہ ھمش تقصیر مدیرا و صابرہ ھیچی دیگ
عقدہ ای شرایط کاربر حرفہ ای شدنو ندارہ بعد میخواد دعوا راہ بندازہ
من سادہ ھم باور کردم

(22-10-2021، 13:12)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@shahid
تازه ۴۳ سال؟ چقد دبگه صبر کنیم ؟
چ راحت اینو گفتی
خیلی از کشورا و حکومتا تو این زمان غوغا کردن
تو همین ۴۳ سال خیلیا بودن ک آرزوشون آبادی بود ک ندیدن
لازم نیس تاریخ کشورای دیگه رو بخونم همین تاریخ خودمونم درس عبرته

اول بگو کدوم کشور رو قبول داری تا بت بگم
ببین قبول دارم اما ببین ما بعد چھل و سہ سال تازہ استارت زدیم بقیہ کشورا حدود سیصد سالہ خوب چہ انتظاری داری؟
ھمین چھل و سہ ھشت سالش ک فقط تو جنگ بودیم
حداقل دلمون خوشہ استقلال داریم
پس تاریخ معاصر رو خوندی درستہ؟ تو کدومشو میپسندی؟ قبل یا بعد انقلاب؟

والا همه جا ب غیر از اینجا
بعد ۴۳ سال استارت زدیمممم؟ ینی تازه الان استارت زدیم ؟چل سال چ غلطی میکردیم ک هنوزم هیچی نشدیم ببخشید؟
میتونستیم تو جنگ نباشیم
ترجیح میدم نگم
=/
/=

ناشناس -_-
(22-10-2021، 14:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما شوخیای سهند و جدی میگیرید واقعا؟

شما بہ اینکہ یہ نفر میاد دعوا و اختلاف راه میندازہ میگید شوخی؟
اینکہ باعث این ھمہ دعوا بین من و ونوس شد میگید شوخی؟
اصلا ھم ازم عذرخواھی نکرد
خودت بودی چکار میکردی؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
شما با زبونتون عقاید و حرف یکی دیگه رو به شونتون بستین
Everything is Temporary(:
(22-10-2021، 14:21)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه چقد شجایی شما واقعا بهت افتخار میکنم
بار آخرتون باشِ تو جمع مردمو خورد میکنید
تو رو جون جدتون کاری نکنین من دوباره بن شم
ناشناس
 سپاس شده توسط Prometheus

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان