امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(26-01-2022، 22:22)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2022، 18:29)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیفهمم چرا باید مثلا دو تا ق/غ داشته باشیم://///

این به کنار چرا باید ۴ تا ز داشته باشیم؟:/

من با ز و ض مشکلی ندارم چون تلفظاشون فرق میکنه ولی اون دو تا ذ و ظ واقعا اضافی ان:/

(26-01-2022، 22:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-01-2022، 22:55)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به کوری چشم تو هم شده باشه اینکارو میکنمTelegh_01Telegh_01

بزن به تخته

زدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، BIG-DARK
آگهی
@•ДmịrHoSsiŋ•

داداش بم برمیخوره سین میکنی و جواب نمیدی هااااااا
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، •ДmịrHoSsiŋ•
سلام جام جهانی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@امیر‌حسین
@ⓩⓐⓗⓡⓐ

شماها هم ابطحی کتاب ترقوه تونو امضا کرده دیگه نه؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(27-01-2022، 21:13)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@امیر‌حسین
@ⓩⓐⓗⓡⓐ

شماها هم ابطحی کتاب ترقوه تونو امضا کرده دیگه نه؟

بله
 سپاس شده توسط shahid ، شـــقآیــق
من اومدممم
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق
(27-01-2022، 22:30)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اومدممم
گفتگو آزاد | نُسخه [465] 25
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(27-01-2022، 22:30)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اومدممم

خوش اومدییی
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _sehun_
(27-01-2022، 20:31)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@•ДmịrHoSsiŋ•

داداش صندوق پیامات پر بود Telegh_46
مرض ک ندارم سین کنم جواب ندم
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
 سپاس شده توسط shahid
(28-01-2022، 10:25)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2022، 20:31)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@•ДmịrHoSsiŋ•

داداش صندوق پیامات پر بود  :telegh_46:
مرض ک ندارم  سین کنم جواب ندم

والا از شما روانشناسا هیچی بعید نیست :telegh_01:

ببخشید حواسم نبود

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان