امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(31-03-2022، 17:37)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2022، 17:35)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زهرمار حس کردم ۶۰ سالمه:/

تو اون عکسه عین مامان رویا بودیTelegh_54Telegh_01

خیلی زهرماری رویا ک عشقه ولی من کلی ام خوبم منتها درازم و تصمیم دارم دراز تر شم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، shahid
آگهی
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

داداشم پرهام  Heart
قهر کردن کار خیلی بدیه هاااااا
چخبرا داش؟ خوبی؟

@م‍حمّد
خجالت نمیکشی ناشناستو برداشتی؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(31-03-2022، 17:38)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2022، 17:37)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اون عکسه عین مامان رویا بودیTelegh_54Telegh_01

خیلی زهرماری رویا ک عشقه ولی من کلی ام خوبم منتها درازم و تصمیم دارم دراز تر شم Big Grin

همچین دست در دست هم بودین
+
درخت که نیستی کود و آب بهت بدن دراز شی بسه دیگه برات
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط моои ، shahid
(31-03-2022، 18:33)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2022، 17:38)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

انگاری رفته بودیم مهدTelegh_01

نه من ۱۷۵ شم اوکی میشم(=
Nashenas(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، shahid
(31-03-2022، 17:51)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

داداشم پرهام  Heart
چخبرا داش؟ خوبی؟

جُوان
ماشین بفرستم؟
هعی نفسی میاد و میره
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط shahid
(31-03-2022، 20:16)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2022، 18:33)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

انگاری رفته بودیم مهدTelegh_01

نه من ۱۷۵ شم اوکی میشم(=
دبستان دیگه
+
منم ۱۹۷ شم راضی میشم
 سپاس شده توسط моои ، shahid
(31-03-2022، 20:35)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2022، 17:51)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

داداشم پرهام  :heart:
چخبرا داش؟ خوبی؟

جُوان
ماشین بفرستم؟
هعی نفسی میاد و میره

=)))
خلاصه درسته شما نه بمون پیام میدی نه تحویلمون میگیری ولی ما هنوزم دوست داریم :heart:
عزیز دلمی
چخبر خوبی؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(31-03-2022، 21:37)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2022، 20:35)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جُوان
ماشین بفرستم؟
هعی نفسی میاد و میره

=)))
خلاصه درسته شما نه بمون پیام میدی نه تحویلمون میگیری ولی ما هنوزم دوست داریم    Heart
عزیز دلمی
چخبر خوبی؟

مخلصم
سلامتی
خودت چخبر خوبی؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط shahid
(31-03-2022، 9:58)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2022، 13:13)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
مام بلدیمااااااا

._____.
منظورم با حسین بود حسام شتررر
چرا مصادره به مطلوب میکنی؟؟؟
من نوکر تو هستم دستمم میبوسم
دارم میگم حسین ببعی که ازش توقع داشتم ایسگامون کرد
از جنابعالی که انتظار نداشتیم شرمندمون کردی
این بد بود واقعا Telegh_01
آره دیگه اینکاره ای خودت
+
دا والا ما خوبارو فراموش نمیکنیم V:

@מַברִיק
مبارکه بانو
ممنونم Blush

(31-03-2022، 10:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@מַברִיק
مبارکه والا
مچکرBlush

(31-03-2022، 14:29)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@מַברִיק
حاجی تو کی مدیر شدی؟:>

شدم شدم Rolleyes

@моои
دو دقیقه پیش برگشتیم اگ دختر زینبو می‌دیدی 31 ریهام تو دستت گم میشه Smile
:}
 سپاس شده توسط моои ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shahid
(31-03-2022، 23:17)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2022، 9:58)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دیگه اینکاره ای خودت
+
دا والا ما خوبارو فراموش نمیکنیم V:

@מַברִיק
مبارکه بانو
ممنونم Blush

(31-03-2022، 10:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@מַברִיק
مبارکه والا
مچکرBlush

(31-03-2022، 14:29)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@מַברִיק
حاجی تو کی مدیر شدی؟:>

شدم شدم  Rolleyes

@моои
دو دقیقه پیش برگشتیم اگ دختر زینبو می‌دیدی 31  ریهام تو دستت گم میشه  Smile

جاااااان (=
اسمشو چی گذاشتن راستی؟
Nashenas(:
 سپاس شده توسط מַברִיק ، shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان