امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

اووو چه بحثی بوده من نبودم. حیفه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(26-09-2022، 22:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2022، 22:29)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم بد نیستمم
منم دلم خواست به یاد قدیم بهم بگی دلبر Telegh_01
ای جان
جووون تو فقط بخواه :v
این جونو گفتم که دلبری کنم برات

دیوونه Telegh_01
تلگرامت اوکی اینا شد(اگه نیست) پی ام بدهه پیدات کنممم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(26-09-2022، 22:41)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2022، 22:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جان
جووون تو فقط بخواه :v  
این جونو گفتم که دلبری کنم برات

دیوونه Telegh_01
تلگرامم همیشه اوکیه
ندارم آیدیتو
پ.خ میفرستم
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(26-09-2022، 22:43)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2022، 22:41)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوونه Telegh_01
تلگرامم همیشه اوکیه
ندارم آیدیتو
پ.خ میفرستم
 الان تل رو داری؟

https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
 سپاس شده توسط Mohlek
(26-09-2022، 22:47)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2022، 22:43)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلگرامم همیشه اوکیه
ندارم آیدیتو
پ.خ میفرستم
 الان تل رو داری؟

آره دادا
البته شماها تو کرجین و ...
ولی در کل فیلترشکن خوب داشته باشی اوکیه
ناشناس
 سپاس شده توسط ابراهیم هادی

دیوونه Telegh_01
تلگرامم همیشه اوکیه
ندارم آیدیتو
پ.خ میفرستم

حلههه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(26-09-2022، 22:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اووو چه بحثی بوده من نبودم. حیفه.

عه مهدی(:
 سپاس شده توسط ابراهیم هادی ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(21-09-2022، 10:16)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2022، 9:37)LUGAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه شخصیتی میتونی برداری ازاده...مثلا دیوید بکهام اصن بردار..یا چون دانش اموزیه میتونی با توجه به سریالای مدرسه ای یکیو انتخواب کنی(هر میو بخوای میتونی برداری بازم میگم)

فعلا امیر ارسلانو برداشتم
http://dl.akskhor.ir/uploads1/RoleCamping.jpg

( اول کاظم جلالیو برداشته بودمTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01 )

پشمام..عالی
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(26-09-2022، 19:11)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2022، 18:45)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب میتونن به وی پی ان وصل بشن

الان ایرانسل یه سری پروتکل ها رو بست دیگه به سختی میشه اینترنت ملی رو دور زد

اره ولی خب وی پی ان هایی که خریداری میکنی سرعت و پایداری بهتری دارن

وی پی ان من کرکیه
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(27-09-2022، 2:28)LUGAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2022، 10:16)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا امیر ارسلانو برداشتم
http://dl.akskhor.ir/uploads1/RoleCamping.jpg

( اول کاظم جلالیو برداشته بودمTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01 )

پشمام..عالی

البته اینا روس بودن خود ادمینشمونم گفته بود شاید بقیه باهات بازی نکنن ولی من باهات بازی میکنم بعد یکم باهاشون رول زدم دیدم دیگه کسی بهم اهمیت نمیده لفت دادم

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Rolecampingru.jpg

.....

راستی بیا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واتساپ کارت دارم
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان