امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [466]

(09-10-2022، 21:40)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:36)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/VideoCapture-20221009-221329.jpg
کوفت

(09-10-2022، 21:36)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدا پاشدی رفتی دانشگاه؟
من هفته پیش که نرفتم این هفنه هم نمیرم
هفته بعد انشالله

امروز اولین جلسه بود رفتم تو کلاس
هفته پیش اصن نرفتم ینی رفتم ولی سرکلاس نرفتم
فک کنم تو دانشگاه فقط من اعتصاب کردمTelegh_59Telegh_01
قوبونت
آگهی
(09-10-2022، 21:37)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2021، 21:10)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیس شدم**

یعنی چییی یعنی چی Telegh_01

خیسیات قشنگه :VV
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماه امشب>>>>
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، sober
(09-10-2022، 21:40)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلش چقدر آزاد شد من یبار گفتم شرت اهنی اخطار ۶۰٪ گرفتم Undecided

اون موقع من مدیر بودم الان نیستم دستم بسته ست
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł ، *Aɴѕel*
(09-10-2022، 21:40)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند
لابد اون دستمال کاغذیا هم برای گریه های نوحه ست D:

دقیقاTelegh_44
(09-10-2022، 21:40)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Đęąđ.ğïřł ببین ما تو خوابگاه فقط نماز و قرآن میخونیم Telegh_44

http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20221009-221823-278.jpg

دستمالو وازلین؟بااین طلاو مس میبینین؟:ngh:
چقدر هزینه میکنن مگه تف ندارن Undecided
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
هیییییی سهندددد
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(09-10-2022، 21:41)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:40)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربون دستتTelegh_01
نآشناس
(09-10-2022، 21:40)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Đęąđ.ğïřł ببین ما تو خوابگاه فقط نماز و قرآن میخونیم Telegh_44

http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20221009-221823-278.jpg

دستمالو وازلین؟بااین طلاو مس میبینین؟:ngh:

و همچنین لیدوکائین Telegh_24
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł
(09-10-2022، 21:41)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدارووو شکررررر نیستی تو یکی پدرم در آوردی سلام میکردم ۴ تا اخطار میگرفتم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان