امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [466]

(09-10-2022، 21:56)کــــــــــⓐرمَن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:54)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی نیستیا

کارهای مسجد ریخته سرم خواهرم
روزها امر ب معروف و شب ها باید نهی از منکر کنم

(09-10-2022، 21:57)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:54)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هییییییی
همتونو بکنم تو گونی بزنم

راحت باش شقا جون(;

Telegh_43Telegh_43
آیدی اینستا پ خ کنین ببینمممم یا بیام شماره بدمم
با همون شالاتون خفتون کنمTelegh_43
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
آگهی
(09-10-2022، 21:54)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@THEDARKNESS
مدیونی یه چندتا انیمه یائویی بهم معرفی نکنی اوتاکو جان

بدون این که بهم نگی هم معرفی نمی‌کنم. Tongue
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط sober ، شـــقآیــق
:| دارم دیگه تگری میزنم عجیجم 
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، Đęąđ.ğïřł
(09-10-2022، 21:59)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:55)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا فداتتتت شم

میدونی چقدر دلتنگت بودم خرمن

اشک منو درنیار لعنتی (:
من خیلی دلتنگت بودم.. بیشتر از اون نگرانت بودم
میدونی خیلی بیشعوریه یهو غیبت بزنه و بری بی خبر؟!
منم دلم برات یه ذره شده بود.

فدای اشکات.

بیشعور که بودم الان خر و گاوم شدم Angel
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
(09-10-2022، 21:55)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:53)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخام v:

ستینم که اینجاست
ستین خبر داری کنسرت پسرا توی بوسان برگزار شد یا نه؟

نه والا
اخرین خبرو ک شنیدم میگفتن روز تولد جیمینه
چند روز پیشم ت ی مراسم بودن
Karlina
 سپاس شده توسط sober ، شـــقآیــق
(09-10-2022، 21:58)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:56)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این حجم از احساساتو برنمیتابم (":

باز وارد بحث میلی و اینچ و میکروسکوپ میشیم ولش کن اصن

تلسکوپ بهتره ولی

ن این از نزدیک باید دید خیلی خیلی نزدیک
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، sober ، شـــقآیــق
(09-10-2022، 21:59)کــــــــــⓐرمَن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه چیز غریب است
به جز من Sleepy
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(09-10-2022، 21:58)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:58)کــــــــــⓐرمَن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها
اخی...اخوی...همه ایینه ات نیستن
اه اشتباه گفتم تو الاغ منم هستی

اره داشتم میگفتم که من ایینه ی تو نیستم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(09-10-2022، 21:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدون این که بهم نگی هم معرفی نمی‌کنم. Tongue

یه دونه دارم الان می بینم ولی بیشتر میخوام
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق
(09-10-2022، 21:59)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 21:57)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروان تازه داماده اذیتش نکنین

تو رو هم پارتی هاش دعوت می کنه؟

مرد متاهل متعهد که پارتی نمیکنه
 سپاس شده توسط sober ، شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان