امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [466]

(09-10-2022، 23:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 23:40)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون ۱۱ ساله کجاست؟

الان دیگه فک کنن ۱۲ سالش شده Telegh_54

خواهرزاده ادم همیشه بچه می مونه براش
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق
آگهی
(09-10-2022، 23:44)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 23:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان دیگه فک کنن ۱۲ سالش شده Telegh_54

خواهرزاده ادم همیشه بچه می مونه براش

Telegh_01Telegh_01Telegh_01
 سپاس شده توسط sober ، شـــقآیــق
شب عظمتی داره آ

همه بهم دارن پ خ میدن :/
اخربن باری ک یکی بهم پ خ داد سه سال میگذره :| خوب عشق میکنیدا :/
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(08-10-2022، 21:42)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2022، 17:19)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بستنی=)

نگو که اون سمو دیدی(((((((=
اگه دیدی بگو زودتر خودمو بکشم

باشه نمیگم.. بستنی چی هست اصلا..؟ Telegh_26

(08-10-2022، 17:28)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2022، 17:19)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگامونم اونطوری بودن آخه 

بستنی=)

این تبلیغ زانو درد بالا صفه برا شمام میاد؟
چرا شبیه زانو نبود در نگاه اول ((((((=

ابن تبلیغ واسه منم میاد و شبیه زانوعه

نمیدونم برا من با یکم دقت زانو شد
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(09-10-2022، 22:12)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 22:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیدا شور شده
اه.

یه سوال پرهام چرا نیس؟

نمیدونم فکر کنم اینجا کسی باهاش موافق نبود رفت .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-10-2022، 7:43)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 22:12)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه.

یه سوال پرهام چرا نیس؟

نمیدونم فکر کنم اینجا کسی باهاش موافق نبود رفت .
از همون اول کسی باهاش موافق نبود تازه فهمید و رفت Undecided
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(09-10-2022، 18:10)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@صنمآ
سلام صنم
تو صنم خودمونی یا ی صنم دیگه؟!Telegh_49Telegh_01

همونی صنمیم که همه‌تون عاشقشین.  Telegh_44

+ خانوم‌ها فاطیما و شقا، عکساتونو دیدم الان، انقدر کراشین چرا؟ (((':

(09-10-2022، 20:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولیی عجببببب وی پی انی بود
همههه چی رو باز کرد
از شدت ذوق نزدیک بود بزنم زیر گریهTelegh_01

وضعیت من وقتی می‌بینم تله‌م از connecting to proxy تبدیل می‌شه به updating.
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، sober
(10-10-2022، 8:38)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2022، 18:10)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@صنمآ
سلام صنم
تو صنم خودمونی یا ی صنم دیگه؟!Telegh_49Telegh_01

همونی صنمیم که همه‌تون عاشقشین.  Telegh_44

+ خانوم‌ها فاطیما و شقا، عکساتونو دیدم الان، انقدر کراشین چرا؟ (((':
خاهرررر31دلم برات لک زده31
اینهمه تهران بودم یکبار قسمت نشد ببینیم همو

من کجا کراشم/:ایش
ikeike
اگه کراشم بودم الان سینگل نبودم:ngh:البته اینم بگم کسی با اخلاق گند من کنار نمیاد:ngh:25r30
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط صنمآ
فقط رائفی پور که ک*شعر دیروز من ک اومدم گفتم جوونا زدن بالا ریختن بیرون همونو اومده تو شبکه یک گفته :/
خیلی **** :/
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، sober
(10-10-2022، 8:54)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاهرررر31دلم برات لک زده31
اینهمه تهران بودم یکبار قسمت نشد ببینیم همو

من کجا کراشم/:ایش
ikeike
اگه کراشم بودم الان سینگل نبودم:ngh:البته اینم بگم کسی با اخلاق گند من کنار نمیاد:ngh:25r30

دل منم ))): بیا بگلم ببینم دختره.
دفعه‌ی بعدی که اومدی قرار بذاریم حتماً.
والا من که دیدمت دلم لرزید. به چشم خواهری و حتی غیرخواهری، اووف. ((':
نگوو. به این ماهیه اخلاقت. دلشونم بخواد. 

(10-10-2022، 10:36)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط رائفی پور که ک*شعر دیروز من ک اومدم گفتم جوونا زدن بالا ریختن بیرون همونو اومده تو شبکه یک گفته :/
خیلی **** :/

استاد بهت اقتدا کرده.
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، شـــقآیــق ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان