امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [466]

(10-10-2022، 20:27)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 20:27)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افتخار بده ی روز غیبت کنیم دلم تنگ شدههه Telegh_01

امروزم اومدم غیبت ی پسره ای رو بکنم
ریدم=)
هنوزم بش فک میکنم پاره میشم

گویا ویس کال لازمی شما ((:

کی پاسخ گوعه؟ aah
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek
آگهی
(10-10-2022، 20:29)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 20:27)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گویا ویس کال لازمی شما ((:

کی پاسخ گوعه؟  aah
این حقیر
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh
(10-10-2022، 20:30)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 20:29)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی پاسخ گوعه؟  aah
این حقیر

حقیر عممه عشقم Telegh_54
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek
(10-10-2022، 20:31)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 20:30)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این حقیر

حقیر عممه عشقم Telegh_54
تو باز به زن من توهین کردی
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh
(10-10-2022، 20:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 20:31)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیر عممه عشقم Telegh_54
تو باز به زن من توهین کردی
زنتو...اره
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek
(10-10-2022، 17:16)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 17:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی تو ۲ ساعت چی میگید؟ فکتون درد نمیگیره؟ گوشاتون چی؟

غیبت میکنن فک کنم

واقعا شاید . وگرنه مگه چقدر میشه از خودت حرف بزنی

(10-10-2022، 17:19)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 17:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در حق اون ۱۹ دقیقه و چند ثانیه بدی نکن
جون مِدی سابقه دار نیستم ، ولی خب یه مدت ندیدیم همو اینقد از اتفاقات تو این مدت گفتیم ک شد این
هر چند، تا زمانو دیدم وحشت کردم گفتمش بقیه حرفا بمونه برا بعد ، سر دردم گرفته بودم  Rolleyes

(10-10-2022، 17:16)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غیبت میکنن فک کنم

عه شقا **
خوبی خوشی دختره؟
یعنی میشه گف فقط ۳۰ دقیقش غیبت بود

(10-10-2022، 17:19)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ک*شعر میگن
من با خودم یروب نمیتونم حرف بزنم :/
سه ساعت
اطلاعات سپاهه مگه

احترام خودتونو نگه دارین

مِدی یا متی؟
خداروشکر ترسیدی وگرنه شرکت ارائه دهنده خدمات از خوشحالی بال در می‌آورد از اینهمه سودی که بهش رسوندی . سوال مهم تر شارژ تموم نشد؟Telegh_01

(10-10-2022، 17:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20221010-180504-Phone.jpg
هر موقع این دوستم زنگ میزنه منو تب میگیره Telegh_01

نصفش غیبته

(10-10-2022، 17:19)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی میشه گف فقط ۳۰ دقیقش غیبت بود

باور کن برای منو دوستام کلش غیبتهTelegh_01

مرسی صداقتTelegh_01

(10-10-2022، 17:14)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 16:58)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه رویا
کجایی تو؟
آره میاد

عه مِدی
انستا و فک و فامیلش فیلتر شدن ، ب لطف نوهاشون آقایون vpn خیلی کم میشه وصل شد برا همین دیگ سر از اینجا در آوردیم
مگ میشه نیاد :} ، این بچه هر چقد بخاد برا بد بودن تلاششو بکنه  نمیدونم چرا تو چشمم بد نمیشه

من همون کم هم ندارم وصل بشم.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-10-2022، 18:52)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:48)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه :]

از vpn صحبت میکنین؟
اره عشقم

از تجربه خودم میگم ایشالا ک ب دردت بخوره تازه داشتم با ریهام درموردش صحبت میکردم :
فقط از" سایفون" و "گرین نت" استفاده کن امنیت بیشتری دارن
سایفون خیلی دیر وصل میشه ولی نتش میترکونه
گرین نت خیلی زود وصل میشه و اصلا قطع نمیشه ولی نتش نسبتا ضعیف تره

(10-10-2022، 19:27)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:38)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا نکنیم.-.

@Mohlek
حسام داداش این آرگو رید |:
هیچی باز نمیکنه
چیز دیگه نداری ؟):

پ.خ یه ندا بده

(10-10-2022، 18:23)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به روی ماهت گلم ♡
از چی؟
بد نیستم
خدایی شقایق تو غیبت نمیکنی؟
من دختر خوبی هستم کلی رعایت میکنم اداب شرعی را ولی بعضی اوقات دست خود ادم نیست که خدا مهربونتر از این حرفاست :}

خوندم نگرفتم ، گیج میزنم امروز
اشتباه از کدوم طرفه؟ ^^ از من یا تو ؟
اگ از منه که من از تو بزرگترم واجبه چشم پوشی کنی
اگ از تو که پرانتز باز میکنیم
منم ۲ ساعت غیبت کنم هر چی بخونم نمیگیرم :v

بی شوری Telegh_01
:}
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
سلام

تازه وارد هستم
(10-10-2022، 19:35)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 16:20)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا خود خدا ^^
ما تو این زمان ذکر شده چی به هم گفتیم که متوجه وقت نشدیم؟  ^^

@моои
رفیق ۱۰ سالمه درست ولی فکرشو نمیکردم بعد از تو بتونم با کسی اینقد پشت تلفن صحبت کنم :}

ولی این درست نبود
بعد از تو آخه؟ Telegh_01
لعنتی فکر کردم مردم خودم خبر ندارم:/

بهت حق میدم عذر میخام بانو نباید ماضی ب کار می‌بردم Telegh_01
ولی نامردیه خدایی دلم برات شدیدا کپک زده ، با اون ساعتها نشستن و از زمین زمان صحبت کردن ، احححح
یه خورده پیش اگ یه خورده بیشتر صحبت میکردیم من ۵ ساعت تلفنی امروزمون تکمیل میکردم امروز رکورد تلفنی حرف زدن سال رو شکوندم جون ریهام Telegh_01
ولی حال نمیده باید رو در رو با تو نشست
:}
 سپاس شده توسط моои
(10-10-2022، 21:31)HistoGeek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

تازه وارد هستم

به به خوش اومدی
معرفی کن
 سپاس شده توسط HistoGeek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان