امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [466]

(12-10-2022، 21:07)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2022، 21:06)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی.. ولی نمیشه متاسفانه ):
باید صبر کنم از ملی دربیارن
ای بابا):

ولی این آخریه در حد یک صدم ثانیه رفت رو آپدیتینگ و دیدم هیچ پیامی واسم نیومده Telegh_01 همه قطعن
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
(12-10-2022، 21:07)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من وصل شدم عجب پRوکSی ممنون شقایق :v

نوش جون :>>>
توشه اخرتم جور شد
 سپاس شده توسط bOoOoOy
(12-10-2022، 21:09)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2022، 21:07)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من وصل شدم عجب پRوکSی ممنون شقایق :v

توشه اخرتم جور شد

بیلاخ (((:
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(12-10-2022، 21:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2022، 21:07)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا):

ولی این آخریه در حد یک صدم ثانیه رفت رو آپدیتینگ و دیدم هیچ پیامی واسم نیومده Telegh_01 همه قطعن

چون کامل اپدیت نشده فک میکنی پیامی نیومده ._.
(12-10-2022، 21:10)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2022، 21:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع ولی کانالا که پیاماش کامل اومد
(12-10-2022، 21:09)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2022، 21:09)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توشه اخرتم جور شد

بیلاخ (((:

بیلاخ یاد میلاد خواه افتادم
چونی پسر سریع رفت تو آپ های وطنی

(12-10-2022، 21:11)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2022، 21:10)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع ولی کانالا که پیاماش کامل اومد

برا منم چند باری اینطوری شد
بعد‌ک کامل اپدیت شد پیام پی ویا اومد):
 سپاس شده توسط bOoOoOy
همشون جیره خورن 
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
اع پشمام وصل شد

(12-10-2022، 21:11)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع راس میگییییی الان اومد
مرسی مرسی
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
اخ جون وصل شد

(12-10-2022، 21:12)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع پشمام وصل شد

(12-10-2022، 21:11)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع راس میگییییی الان اومد
مرسی مرسی
من همیشع راست میگم:>
خواهش
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
هییی میخوام با ادب باشم ولی وزیر ارتباطات نمیزاره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان