امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20)

واقع دلمو شکستی صدف
باشه اگه من شب تونستم بخوابمcrying:4fv:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قلبم می زنه بوم بوم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ غمگین

آگهی
(26-01-2013، 20:22)هیلاری داف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کسی هستHuhHuhHuhHuhHuh

سلام

نه ما خرزوخانیم Big Grin
 سپاس شده توسط All out of love ، cute♥girl
(26-01-2013، 20:24)baran.tarane نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره...........عزیزم من هستم............

سلام خوبید

(26-01-2013، 20:26)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-01-2013، 20:22)هیلاری داف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

نه ما خرزوخانیم Big Grin

نه عزیزم شما گلید
خوبیBig GrinBig Grin
گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20) 97

خِیلیا خوبَن وَلی‌سلیقِه ی‌ ما‌ نیستَن!
 سپاس شده توسط Hengame Plang
هنگامه جووووووووووووووووووووووووونم خوش امدی به لیست دوستان

اطلاعیه :خانوم سویل هنوزم فرصت دارن به لیست دوستان باز گردند زیرا اسمشون تو لیست سیاه نرفته
اگر غیر این صورته که بدرود سویل
مــ ـآهـآ پشتـ اونایــے کـﮧ پـُشتموלּ حرفـ میزنـלּ حرفـ نمیـزَـنیـم
 چوלּ کـﮧ خیلــے جلوییـم ازـشوלּ ((:

(26-01-2013، 20:27)هیلاری داف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-01-2013، 20:24)baran.tarane نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبید

(26-01-2013، 20:26)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

نه ما خرزوخانیم Big Grin

نه عزیزم شما گلید
خوبیBig GrinBig Grin

مرسی

تو خوبی؟
 سپاس شده توسط All out of love
خوبیم................هیلاری داف جون.............Heart
شما چطورید...................Huh
چه خبراز کارنامه ها.................Huh
(26-01-2013، 20:26)خرگوش و سویل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقع دلمو شکستی صدف
باشه اگه من شب تونستم بخوابمcrying:4fv:
خوب تا 100 بشمار شاید خوابیدی25r3025r3025r30
دوس داری برگردی فرصت داری
مــ ـآهـآ پشتـ اونایــے کـﮧ پـُشتموלּ حرفـ میزنـלּ حرفـ نمیـزَـنیـم
 چوלּ کـﮧ خیلــے جلوییـم ازـشوלּ ((:

حمع کب باوووو Dodgy
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
(26-01-2013، 20:29)Hengame Plang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-01-2013، 20:27)هیلاری داف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبید

سلام

نه ما خرزوخانیم Big Grin

نه عزیزم شما گلید
خوبیBig GrinBig Grin

مرسی

تو خوبی؟

مرسی عزیزم چه خبر

خِیلیا خوبَن وَلی‌سلیقِه ی‌ ما‌ نیستَن!
(26-01-2013، 20:29)صذف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنگامه جووووووووووووووووووووووووونم خوش امدی به لیست دوستان

اطلاعیه :خانوم سویل هنوزم فرصت دارن به لیست دوستان باز گردند زیرا اسمشون تو لیست سیاه نرفته
اگر غیر این صورته که بدرود سویل

صدف ترو خدا ببخش دوستی مون دوباره 100%بشه
گفتم:تورو خدا
قلبم می زنه بوم بوم

آهنگ غمگین

سپاس شده توسط cute♥girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان